19. NEDELJA MED LETOM, 13.8.2017

Godovi v tednu pred nami

V ponedeljek goduje Maksimilijan Kolbe, duhovnik in mučenec, v torek Marijino vnebovzetje, v sredo Rok, spokornik, v četrtek Evzebij, papež, v petek Helena, cesarica, v soboto Janez Eudes, duhovnik, prihodnja nedelja bo 20. nedelja med letom.

V ponedeljek zvečer bo maša izjemoma že ob 18. uri.

V torek bomo obhajali največji Marijin praznik – Marijino vnebovzetje, ki je tudi zapovedani praznik. Sveti maši bosta po nedeljskem redu ob 8h in ob 10h.

Na Primskovem bo slovesnost na predvečer praznika ob 19.30 vodil ljubljanski nadškof msgr. Stanislav Zore.

Na praznik bodo na Primskovem svete maše ob 7h in 9h, ob 15h slovesne litanije Matere Božje, ki jih bo vodil prelat Stane Zidar, in sveta maša bo še ob 17. uri, ki jo bo vodil Peter Kokotec, ravnatelj Bogoslovnega semenišča v Ljubljani. Lepo vabljeni.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu, pri vseh mašah bo darovanje za vzdrževanje naše župnijske cerkve.

ORATORIJ 2020

Potekal bo od 17.8. do 21.8.2020
Prijavite se do 15. julija 2020, s prijavnico ki jo najdete na naslednji povezavi: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe2I1oeRUZRdr7fW6u-k1fACtbtPbg3DfkgD6S0qsuDaEVHrQ/viewform

OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

med tednom po večerni maši. kadar mašuje drug duhovnik, uradne ure odpadejo.

Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!

RAST - Julij 2020

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom