19. NEDELJA MED LETOM, 13.8.2017

Godovi v tednu pred nami

V ponedeljek goduje Maksimilijan Kolbe, duhovnik in mučenec, v torek Marijino vnebovzetje, v sredo Rok, spokornik, v četrtek Evzebij, papež, v petek Helena, cesarica, v soboto Janez Eudes, duhovnik, prihodnja nedelja bo 20. nedelja med letom.

V ponedeljek zvečer bo maša izjemoma že ob 18. uri.

V torek bomo obhajali največji Marijin praznik – Marijino vnebovzetje, ki je tudi zapovedani praznik. Sveti maši bosta po nedeljskem redu ob 8h in ob 10h.

Na Primskovem bo slovesnost na predvečer praznika ob 19.30 vodil ljubljanski nadškof msgr. Stanislav Zore.

Na praznik bodo na Primskovem svete maše ob 7h in 9h, ob 15h slovesne litanije Matere Božje, ki jih bo vodil prelat Stane Zidar, in sveta maša bo še ob 17. uri, ki jo bo vodil Peter Kokotec, ravnatelj Bogoslovnega semenišča v Ljubljani. Lepo vabljeni.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu, pri vseh mašah bo darovanje za vzdrževanje naše župnijske cerkve.

V mesecih juniju, juliju in avgustu so uradne ure med tednom po večerni maši. Če kdaj slučajno mašuje kdo drug, potem uradne ure odpadejo.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast - JUNIJ 2018

Duhovna misel

Gospod je res vstal! Aleluja!

Molitveni namen

Za naše letošnje prvoobhajance in njihove družine!