23. NEDELJA MED LETOM, 10.9.2017

V ponedeljek godujeta Prot in Hijacin, mučenca, v torek Marijino ime, v sredo Janez Zlatousti, škof in cerkveni učitelj, v četrtek praznik Povišanja svetega Križa, v petek Žalostna Mati Božja, v soboto Kornelij in Ciprijan, mučenca, prihodnja nedelja bo 24. nedelja med letom.

Pri sestrah bo maša v torek in petek ob 7. uri zjutraj.

V torek ob 19h bo srečanje Katoliške karizmatične prenove s sveto mašo, slavljenjem in molitvami za ozdravljenje. Lepo vabljeni.

V soboto bo potekala Stična mladih, kdor bi od mladih želel iti v Stično naj se do ponedeljka prijavi, ker bo organiziran avtobusni prevoz.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu, pri vseh mašah bo darovanje za potrebe župnijske cerkve.

Prihodnjo nedeljo bo nedelja svetniških kandidatov, letos bo praznovanje v Tržiču. Kdor bi želel iti na to praznovanje, ki ga bo vodil g. nadškof, naj bo ob 14. uri tukaj pred cerkvijo, ker bo peljal avtobus, ki bo začel pobirati najprej na Primskovem, potem pri nas in nato še na Kokrici. Lepo vabljeni k praznovanju nedelje naših slovenskih svetniških kandidatov.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojno Štefko Talar, v sredo zvečer.

V ponedeljek začnemo z rednim veroukom po urniku.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00

ČETRTEK: 8.00 DO 9.00 IN 17.30 DO 18.10

RAST za oktober 2018

duh. misel september 2018

Z Bogom začni vsako delo, da bo dober tek imelo!

molitveni namen - september 2018

za blagoslov v novem šolskem in veroučnem letu