26. nedelja med letom - rožnovenska

V ponedeljek godujejo Angeli varuhi, v torek Frančišek Borgia, v sredo Frančišek Asiški, v četrtek Marija Favstina Kowalska, v petek Bruno, redovnik, v soboto Rožnovenska Mati Božja, prihodnja nedelja bo 27. nedelja med letom.

Vzemite novo Rast.

Danes popoldne ob 14h bo rožnovenska pobožnost.

Vsak dan med tenom bomo imeli rožnovensko pobožnost ob 18.20. Maša bo tudi v torek zvečer. Lepo vabljeni. Vse druge pobožnosti po maši ali pred mašo v oktobru odpadejo.

Pri sestrah bo maša v ponedeljek zjutraj ob 7h in v sredo zjutraj ob 7h, ko bomo pri sestrah obhajali slovesi praznik sv. Frančiška Asiškega.

V sredo ob 20. uri bo Šola za zakon, v kiosku lahko vzamete zgibanke, tisti, ki se zanimate za Šolo za zakon.

Petek bo prvi v mesecu, dopoldne bom obiskal bolne in starejše-

Sobota bo prva v mesecu.

V soboto bo srečanje članov ŽPS v Zavodu svetega Stanislava v Šentvidu nad Ljubljano s začetkom ob 9. uri. Več imate tudi v Rasti.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali Farni semenj. Slovesni sveti maši bosta ob 8h in ob 10h. Po deseti maši bo druženje pred cerkvijo, zato lepo povabim gospodinje da bi napekle nekaj peciva in ga prinesle do sobote zvečer spodaj v kuhinjo. Za deseto mašo prosim da ne parkirate pred cerkvijo. Pri vseh mašah bo darovanje za nove garaže pri župnišču in izolacijo ter fasado župnišča. Več o tem imate tudi napisano v Rasti.

V župnišču se lahko prijavite za zakonske jubilante, ki jih bomo obhajali na zahvalno nedeljo, 5. novembra.

Umrl je Branko Gubanc, pogreb bo v ponedeljek ob 13. uri na mestnem pokopališču v Kranju. Gospod, daj mu večni pokoj ...

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00.

ČETRTEK 8.00 DO 9.00 IN 17.30 DO 18.30.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast - oktober 2017

okt 2017

Če rožni venc boš molil rad, dobil boš milost vsakikrat. MArija te ljubila bo, sprosila sveto ti nebo.

molitveni namen

Na čast Svetemu Duhu za veroučence, starše in veroučitelje ob začetku novega pastoralnega leta.