28. nedelja med letom, 15.10. 2017

V ponedeljek goduje Marjeta Marija Alakok, devica in redovnica, v torek Ignacij Antiohijski, škof in mučenec, v sredo Luka, evangelist, v četrtek Pavel od Križa, duhovnik, v petek Rozalina, redovnica, v soboto Uršula, devica in mučenka, prihodnja nedelja bo 29. nedelja med letom – misijonska nedelja.

Danes popoldne odpade rožnovenska pobožnost v cerkvi.

Danes popoldne vas vabim na ogled razstave umetnice Helene Vurnik v narodni galeriji v Ljubljani. Helena Vurnik je veliko umetnin, tudi mašnih plaščev in še drugega naredila za cerkve med drugim tudi za kranjsko župnijsko cerkev. Ogledali si bomo najprej to razstavo v narodni galeriji v Ljubljani, potem pa še ob strokovni razlagi dve Plečnikove cerkve: sv. Mihaela na Barju in sv. Frančiška Asiškega v Šiški. Odhod avtobusa bo ob 13.30 izpred cerkve, prijavljati se ni potrebno, kdor želi iti naj počaka pred cerkvijo. Gremo pa skupaj tri župnije: naša, Primskovška in Kokrica.

Pri sestrah ta teden ne bo svete maše.

Ta teden ne bo uradnih ur. V primeru pogreba se oglasite pri g. diakonu v zakristiji.

V soboto bodo delavnice za otroke pri sestrah ob 9. uri: izdelovanje skrinjic za darove ob misijonski nedelji.

Prihodnja nedelja bo misijonska, pri vseh mašah bo darovanje za misijone.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00.

ČETRTEK 8.00 DO 9.00 IN 17.30 DO 18.30.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

RAST - maj 2018

Duhovna misel

Gospod je res vstal! Aleluja!

Molitveni namen

Za naše letošnje prvoobhajance in njihove družine!