30. nedelja med letom, 29.10.2017

V ponedeljek goduje Marcel, mučenec, v torek Volbenk, škof, v sredo Vsi sveti, v četrtek Spomin vseh vernih rajnih, v petek Viktorin Ptujski, škof in mučenec, v soboto Karel Boromejski, škof, prihodnja nedelja bo zahvalna nedelja.

Danes popoldne bo rožnovenska pobožnost že ob 13.30.

Vzemite novo Rast.

Večerne maše bodo od ponedeljka naprej ob 18. uri.

V sredo bomo obhajali slovesni in zapovedani praznik vseh svetih. Svete maše bodo po nedeljskem redu: ob 8h in ob 10h. Popoldne ob 14.30 bodo molitve za rajne in blagoslov grobov na kranjskem pokopališču. Ob 17h bo molitev rožnih vencev v cerkvi na Rupi, ob 18h pa v župnijski cerkvi. Ob 20h bo molitev mladih na kranjskem pokopališču.

V četrtek bomo obhajali spomin vseh vernih rajnih. Svete maše bodo ob 9h in ob 18h, na Rupi ob 16.30 in po maši blagoslov pokopališča.

Petek bo prvi v mesecu dopoldne bom obiskal bolne in starejše, zvečer lepo povabljeni k molitveni uri ob 17h in nato ob 18h k sveti maši.

V petek bo maša tudi v cerkvi na Rupi ob 17h.

Sobota bo prva v mesecu, po večerni maši bo prvosobotna pobožnost na čast Marijinemu Brezmadežnemu Srcu.

V soboto ob 9h bodo pri sestrah delavnice za otroke: pečenje hlebčkov.

Prihodnja nedelja bo zahvalna nedelja, pri vseh mašah bo običajno darovanje za domačega župnika. Pri maši ob 10h bo srečanje zakonskih jubilantov, slovesnost bo vodil ljubljanski stolni prošt Jožef Lap. Če se ima še kdo namen prijaviti naj se danes ali jutri.

V mesecih juniju, juliju in avgustu so uradne ure med tednom po večerni maši. Če kdaj slučajno mašuje kdo drug, potem uradne ure odpadejo.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast - JUNIJ 2018

Duhovna misel

Gospod je res vstal! Aleluja!

Molitveni namen

Za naše letošnje prvoobhajance in njihove družine!