33. NEDELJA MED LETOM, 19.11.2017

V ponedeljek goduje Edmund, kralj, v torek Darovanje Device Marije, v sredo Cecilija, devica in mučenka, v četrtek Klemen I., papež in mučenec, v petek Vietnamski mučenci, v soboto Katarina Aleksandrijska, devica in mučenka, prihodnjo nedeljo bomo obhajali zadnjo nedeljo cerkvenega leta in slovesni praznik Jezusa Kristusa Kralja vesoljstva.

Pri sestrah bo maša v ponedeljek in torek zjutraj ob 7. uri.

V sredo bomo obhajali praznik sv. Cecilije device in mučenke, zavetnice cerkvene glasbe. Ob tem prazniku se lepo zahvalim in čestitam pevcem našega ženskega pevskega zbora in otroškega pevskega zbora, pa tudi mladinskemu pevskemu zboru, upam da bo uspelo, da se kmalu spet sestavi skupaj, zahvala in čestitke gospe Olgi, gospe Nataši, gospe Neži, našim inštrumentalistom in vam vsem, ki radi prepevate pri ljudskem petju. Povabim vas v sredo ob 18h k sveti maši še posebej vse pevce, med mašo bo prepeval naš ženski pevski zbor, da skupaj počastimo našo veliko priprošnjico sv. Cecilijo.

V soboto bo srečanje za ministrante ob 10.30.

V soboto bodo delavnice za otroke pri sestrah ob 9. uri – pekli boste piškote.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojno Ano Saje v ponedeljek zvečer in 7. dan za pokojno Miro Jakopin v četrtek zvečer.

Bliža se tudi Miklavž, nas bo obiskal v soboto 2. decembra ob 15. uri, in tudi letos prosi Miklavž za pomoč pri darilih, ki jih lahko oddaste zadaj pod korom.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00

ČETRTEK: 8.00 DO 9.00 IN 17.30 DO 18.30

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast za september 2018

duh. misel september 2018

Z Bogom začni vsako delo, da bo dober tek imelo!

molitveni namen - september 2018

za blagoslov v novem šolskem in veroučnem letu