1. adventna nedelja, 3.12.2017

V ponedeljek goduje Janez Damaščan, duhovnik, v torek Sava, opat, v sredo Miklavž, škof, v četrtek Ambrož, škof in cerkveni učitelj, v petek Brezmadežno spočetje Device Marije, v soboto Valerija, mučenka, prihodnja nedelja bo 2. adventna nedelja.

V petek bomo obhajali sloveni praznik Brezmadežnega spočetja Device Marije, sveti maši bosta ob 9h in ob 18h. Po večerni maši bomo zapeli litanije Matere Božje in prejeli blagoslov z Najsvetejšim. Molitvena ura v petek pred mašo odpade.

V soboto bodo delavnice za otroke pri sestrah ob 9. uri. Izdelovali boste vizitke.

V soboto zvečer ob 19. uri bodo pevske vaje za mladinski pevski zbor.

Pri obeh izhodih lahko vzamete brezplačen izvod Adventnega koledarja.

Poleg maš, ki so oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojno Ljudmilo Podberšič v nedeljo ob 10. uri

Umrla je Ljudmila Podberšič iz Struževega. Pogreb bo v ponedeljek ob 14. uri na mestnem pokopališču v Kranju. Po pogrebu bo ob 15h sveta maša. Gospod, daj ji večni pokoj.

V mesecih juniju, juliju in avgustu so uradne ure med tednom po večerni maši. Če kdaj slučajno mašuje kdo drug, potem uradne ure odpadejo.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast - JUNIJ 2018

Duhovna misel

Gospod je res vstal! Aleluja!

Molitveni namen

Za naše letošnje prvoobhajance in njihove družine!