2. ADVENTNA NEDELJA, 10.12.2017

V ponedeljek goduje Damaz I., papež, v torek Devica Marija iz Guadalupe, v sredo Lucija, devica in mučenka, v četrtek Janez od Križa, duhovnik in cerkveni učitelj, v petek drinske mučenke, v soboto Adelajda, kraljica, prihodnja nedelja bo 3. adventna nedelja.

V torek ob 18h bo srečanje Katoliške karizmatične prenove s sveto mašo, slavljenjem in molitvami za ozdravljenje. V sredo bo srečanje skupine Abraham ob 16h. Naš gost bo Predoselški novomašnik gospod Bernard Rožman, ki nam bo predstavil ročno prepisano sveto pismo, ki mu ga je lansko leto ob novi maši prepisala in izročila njegova sestra.

V soboto bomo pričeli z božučno devetdnevnico. Vabljeni vsak dan k devetdnevnici, še posebej otroci – veroučenci, za katere je devetdnevnica del verouka.

V soboto ob 9h bodo delavnice za otroke pri sestrah. Izdelovali boste jaslice.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu, pri mašah bo darovanje za zunanščino župnišča in nove garaže ob župnišču.

Poleg maš, ki so oznanjene v Rasti bo še na čast Sv. Duhu, v ponedeljek zjutraj pri sestrah.

MED TEDNOM: vsak dan ob 18.30,
OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

do nadaljnega samo po telefonu ali elektronski pošti.

RAST december 2020

pdfRAST december 2020.pdf

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom