4. adventna nedelja, 24.12.2017

V ponedeljek Gospodovo rojstvo, v torek Štefan, mučenec, v sredo Janez, evangelist, v četrtek Nedolžni otroci, v petek Tomaž Becket, škof, v soboto Feliks, papež, prihodnjo nedeljo bomo obhajali praznik Svete Družine.

Nocoj bomo obhajali prvi sveti večer. Maša svetega večera bo ob 18. uri. Doma blagoslovite svoje stanovanje in ne pozabite na molitev na sveti večer.

Jutri bomo obhajali slovesni in zapovedani praznik Gospodovega rojstva – božič. Praznovanje bomo začeli z nocojšnjo polnočno mašo. Jutri bodo maše po nedeljskem redu: ob 8h in 10h.

V torek obhajamo praznik svetega Štefana, diakona in mučenca, drugi dan božične osmine in državni praznik dan samostojnosti. Svete maše bodo po nedeljskem redu: ob 8h in 10h.

Ves teden bomo obhajali božično osmino ki je kot en sam praznični dan. Lepo povabljeni k svetim mašam med osmino.

V petek pred mašo ne bo molitvene ure.

V soboto po sveti maši bo v naši cerkvi božični koncert. Božične pesmi bo prepevala Darja Resnik Debevc, mezzosopranistka. Lepo vabljeni.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali praznik Svete Družine, pri vseh mašah bo blagoslov otrok. Ker bo tudi zadnji dan koledarskega leta, bomo ob koncu maše zapeli zahvalno pesem.

Prihodnjo nedeljo zvečer bomo obhajali drugi sveti večer. Vabljeni k blagoslovu svojih stanovanj in k molitvi doma.

Uradnih ur ta teden ne bo.

ORATORIJ 2019

od 25.6. do 29.6.

Povezava do prijavnice:

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za mesec junij 2019

Duhovna misel v postu 2019

V resnici je nosil naše bolezni,

naložil si je naše bolečine,

mi pa smo ga imeli za zadetega,

udarjenega od Boga in ponižanega.

On pa je bil ranjen zaradi naših prestopkov,

strt zaradi naših krivd.

Iz 53,4-5