4. adventna nedelja, 24.12.2017

V ponedeljek Gospodovo rojstvo, v torek Štefan, mučenec, v sredo Janez, evangelist, v četrtek Nedolžni otroci, v petek Tomaž Becket, škof, v soboto Feliks, papež, prihodnjo nedeljo bomo obhajali praznik Svete Družine.

Nocoj bomo obhajali prvi sveti večer. Maša svetega večera bo ob 18. uri. Doma blagoslovite svoje stanovanje in ne pozabite na molitev na sveti večer.

Jutri bomo obhajali slovesni in zapovedani praznik Gospodovega rojstva – božič. Praznovanje bomo začeli z nocojšnjo polnočno mašo. Jutri bodo maše po nedeljskem redu: ob 8h in 10h.

V torek obhajamo praznik svetega Štefana, diakona in mučenca, drugi dan božične osmine in državni praznik dan samostojnosti. Svete maše bodo po nedeljskem redu: ob 8h in 10h.

Ves teden bomo obhajali božično osmino ki je kot en sam praznični dan. Lepo povabljeni k svetim mašam med osmino.

V petek pred mašo ne bo molitvene ure.

V soboto po sveti maši bo v naši cerkvi božični koncert. Božične pesmi bo prepevala Darja Resnik Debevc, mezzosopranistka. Lepo vabljeni.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali praznik Svete Družine, pri vseh mašah bo blagoslov otrok. Ker bo tudi zadnji dan koledarskega leta, bomo ob koncu maše zapeli zahvalno pesem.

Prihodnjo nedeljo zvečer bomo obhajali drugi sveti večer. Vabljeni k blagoslovu svojih stanovanj in k molitvi doma.

Uradnih ur ta teden ne bo.

V mesecih juniju, juliju in avgustu so uradne ure med tednom po večerni maši. Če kdaj slučajno mašuje kdo drug, potem uradne ure odpadejo.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast - JUNIJ 2018

Duhovna misel

Gospod je res vstal! Aleluja!

Molitveni namen

Za naše letošnje prvoobhajance in njihove družine!