NEDELJA SVETE DRUŽINE, 31.12.2017

V ponedeljek praznik Marije, Božje Matere, v torek Bazilij Veliki in Gregor Nacianški, škofa, v sredo Presveto Jezusovo ime, v četrtek Angela, redovnica, v petek Milena, devica, v soboto Gospodovo razglašenje, prihodnjo nedeljo bomo obhajali praznik Jezusovega krsta.

Vzemite novo januarsko Rast.

Od srede naprej bo zopet redni verouk po urniku.

V ponedeljek na novega leta dan bomo obhajali slovesni praznik Marije Božje Matere. Svete maše bodo po nedeljskem redu: ob 8.00 in ob 10.00.

V petek bomo obhajali prvi petek v mesecu, vabljeni k molitveni uri za nove duhovne poklice eno uro pred mašo in k sveti maši. Ta dan bo tudi tretji sveti večer, blagoslovite svoja stanovanja.

V soboto bomo obhajali slovesni praznik Gospodovega razglašenja – Svetih treh kraljev. Svete maše bodo po nedeljskem redu, ob 8.00 in ob 10.00. Večerne maše v soboto ne bo. Otroci prinesite svoje darove od adventne akcije. Darove za koledniško akcijo za misijone lahko oddate pod korov v zato pripravljen nabiralnik.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali praznik Jezusovega krsta, pri mašah bomo obnovili svoje krstne obljube.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še: 7. dan za pokojno Veroniko Štumberger v četrtek zvečer in 7. dan za pokojno Jožico Hribar v petek zvečer.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00.

ČETRTEK 8.00 DO 9.00 IN 16.30 DO 17.30.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

RAST - januar 2018

okt 2017

Če rožni venc boš molil rad, dobil boš milost vsakikrat. MArija te ljubila bo, sprosila sveto ti nebo.

molitveni namen

Na čast Svetemu Duhu za veroučence, starše in veroučitelje ob začetku novega pastoralnega leta.