NEDELJA SVETE DRUŽINE, 31.12.2017

V ponedeljek praznik Marije, Božje Matere, v torek Bazilij Veliki in Gregor Nacianški, škofa, v sredo Presveto Jezusovo ime, v četrtek Angela, redovnica, v petek Milena, devica, v soboto Gospodovo razglašenje, prihodnjo nedeljo bomo obhajali praznik Jezusovega krsta.

Vzemite novo januarsko Rast.

Od srede naprej bo zopet redni verouk po urniku.

V ponedeljek na novega leta dan bomo obhajali slovesni praznik Marije Božje Matere. Svete maše bodo po nedeljskem redu: ob 8.00 in ob 10.00.

V petek bomo obhajali prvi petek v mesecu, vabljeni k molitveni uri za nove duhovne poklice eno uro pred mašo in k sveti maši. Ta dan bo tudi tretji sveti večer, blagoslovite svoja stanovanja.

V soboto bomo obhajali slovesni praznik Gospodovega razglašenja – Svetih treh kraljev. Svete maše bodo po nedeljskem redu, ob 8.00 in ob 10.00. Večerne maše v soboto ne bo. Otroci prinesite svoje darove od adventne akcije. Darove za koledniško akcijo za misijone lahko oddate pod korov v zato pripravljen nabiralnik.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali praznik Jezusovega krsta, pri mašah bomo obnovili svoje krstne obljube.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še: 7. dan za pokojno Veroniko Štumberger v četrtek zvečer in 7. dan za pokojno Jožico Hribar v petek zvečer.

V mesecih juniju, juliju in avgustu so uradne ure med tednom po večerni maši. Če kdaj slučajno mašuje kdo drug, potem uradne ure odpadejo.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast - JUNIJ 2018

Duhovna misel

Gospod je res vstal! Aleluja!

Molitveni namen

Za naše letošnje prvoobhajance in njihove družine!