Jezusov krst, 7.1.2018

V ponedeljek goduje Severin Noriški, opat, v torek Hadrijan, opat, v sredo Gregor Niški, škof, v četrtek Pavlin Oglejski, škof, v petek Tatjana, mučenka, v soboto Hilarij, škof. Prihodnja nedelja bo 2. nedelja med letom.

Pri sestrah bo maša v torek in sredo ob 7h zjutraj.

V torek ob 18h bo Srečanje Katoliške karizmatične prenove s sveto mašo, molitvami za ozdravljenjem in slavljenjem. Lepo vabljeni.

V sredo ob 16h bo srečanje skupine Abraham. Naš gost bo kanonik in arhidiakon za gorenjsko področje in nekdanji vojaški vikar gospod Jože Plut.

V petek bo srečanje za mladino ob 19. uri.

Umrla je Nada Sitar iz Rupe 29. Pogreb bo v torek ob 15. uri na mestnem pokopališču v Kranju, ob 16h bo pogrebna maša.

Umrla je Metka Markelj iz Šorlijeve ulice 33. Pogreb bo v torek ob 16. uri na mestnem pokopališču v Kranju. Po pogrebu bo ob 17. uri pogrebna maša.

Gospod, da jim večni pokoj.

V mesecih juniju, juliju in avgustu so uradne ure med tednom po večerni maši. Če kdaj slučajno mašuje kdo drug, potem uradne ure odpadejo.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast - JUNIJ 2018

Duhovna misel

Gospod je res vstal! Aleluja!

Molitveni namen

Za naše letošnje prvoobhajance in njihove družine!