2. NEDELJA MED LETOM, 14.1.2018

V ponedeljek goduje Pavel, puščavnik, v torek Honorat, škof, v sredo Anton, puščavnik, v četrtek Marjeta Ogrska, kneginja, v petek Makarij, opat, v soboto Fabijan in Boštjan, mučenca, prihodnja nedelja bo 3. nedelja med letom.

Zadaj pred kioskom lahko brezplačno vzamete revije, ki jih je poslala založba Družina, ker smo v mesecu verskega tiska.

V ponedeljek po večerni maši bo sestanek članov Župnijske karitas.

V sredo po večerni maši bo srečanje svetopisemske skupine.

V sredo po večerni maši bo v Modestovi dvorani predavanje teologa Boštjana Harija z naslovom ČAKRE IN JEZUS.

V četrtek bomo začeli teden molitve za edinost kristjanov. Letošnji naslov je: Tvoja desnica, Gospod, je mogočna. Vsak večer bomo pri mašah brali tudi posebna razmišljanja na temo edinosti.

V četrtek ob 19. uri bo sestanek članov Župnijskega pastoralnega sveta.

V petek ob 19h bo srečanje za mladino.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu, pri vseh mašah bo darovanje za ogrevanje cerkve.

Prihodnjo nedeljo bo pri maši ob 10. uri prepevala glasbena skupina Tvoj glas.

Prihodnjo nedeljo ob 18. uri bo v domu krajanov na Primskovem tradicionalni dobrodelni koncert z naslovom: Pomagajmo si. Vstopnice za koncert lahko kupite pred koncertom, ali pa sedaj po maši v zakristiji. Priporočeni dar za vstopnico je 10€.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojno Metko Markelj, v ponedeljek zvečer in 7. dan za pokojno Nado Sitar v sredo zvečer.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00.

ČETRTEK 8.00 DO 9.00 IN 16.30 DO 17.30.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

RAST - januar 2018

okt 2017

Če rožni venc boš molil rad, dobil boš milost vsakikrat. MArija te ljubila bo, sprosila sveto ti nebo.

molitveni namen

Na čast Svetemu Duhu za veroučence, starše in veroučitelje ob začetku novega pastoralnega leta.