2. NEDELJA MED LETOM, 14.1.2018

V ponedeljek goduje Pavel, puščavnik, v torek Honorat, škof, v sredo Anton, puščavnik, v četrtek Marjeta Ogrska, kneginja, v petek Makarij, opat, v soboto Fabijan in Boštjan, mučenca, prihodnja nedelja bo 3. nedelja med letom.

Zadaj pred kioskom lahko brezplačno vzamete revije, ki jih je poslala založba Družina, ker smo v mesecu verskega tiska.

V ponedeljek po večerni maši bo sestanek članov Župnijske karitas.

V sredo po večerni maši bo srečanje svetopisemske skupine.

V sredo po večerni maši bo v Modestovi dvorani predavanje teologa Boštjana Harija z naslovom ČAKRE IN JEZUS.

V četrtek bomo začeli teden molitve za edinost kristjanov. Letošnji naslov je: Tvoja desnica, Gospod, je mogočna. Vsak večer bomo pri mašah brali tudi posebna razmišljanja na temo edinosti.

V četrtek ob 19. uri bo sestanek članov Župnijskega pastoralnega sveta.

V petek ob 19h bo srečanje za mladino.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu, pri vseh mašah bo darovanje za ogrevanje cerkve.

Prihodnjo nedeljo bo pri maši ob 10. uri prepevala glasbena skupina Tvoj glas.

Prihodnjo nedeljo ob 18. uri bo v domu krajanov na Primskovem tradicionalni dobrodelni koncert z naslovom: Pomagajmo si. Vstopnice za koncert lahko kupite pred koncertom, ali pa sedaj po maši v zakristiji. Priporočeni dar za vstopnico je 10€.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojno Metko Markelj, v ponedeljek zvečer in 7. dan za pokojno Nado Sitar v sredo zvečer.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00

ČETRTEK: 8.00 DO 9.00 IN 16.30 DO 17.30

RAST za december 2018

RAST-18-12.pdf

Duhovna misel v novembru 2018

Gospod, daj rajnim večni pokoj. In večna luč naj jim sveti. Naj počivajo v miru. Amen.

Molitveni namen v novembru 2018

Za duše v vicah