4. nedelja med letom, 28.1.2018

V ponedeljek goduje Valerij, škof, v torek Martina, mučenka, v sredo Janez Bosko, ustanovitelj salezijancev, v četrtek Brigita, opatinja, v petek Jezusovo darovanje – svečnica, v soboto Blaž, mučenec, prihodnja nedelja bo 5. nedelja med letom.

Vzemite novo – februarsko Rast.

Danes ob 15. uri vabljeni člani ŽPS na dekanijsko srečanje ŽPS v Kranj Šmartin.

V sredo po večeni maši bo predavanje v Modestovi dvorani z naslovom NEW AGE in JEZUS. Lepo vabljeni.

Petek bo prvi v mesecu, dopoldne bom obiskal bolne in starejše. Lepo vabljeni k molitvi za duhovne poklice ob 17h in pobožnosti prvega petka.

V petek bomo obhajali praznik Jezusovega darovanja – svečnico. Sveti maši bosta ob 9h on ob 18h. V preddverju boste lahko kupili sveče, ki jih bomo med mašo blagoslovili. Pri mašah bo darovanje za razsvetljavo v cerkvi. K večerni maši še posebej lepo povabim otroke, da se bomo skupaj poslovili od jaslic in božičnih pesmi.

V soboto bo srečanje za ministrante ob 10.30.

V soboto bomo obhajali god svetega Blaža, škofa in mučenca, med mašo boste lahko prejeli blagoslov sv. Blaža, ki naj nas varuje bolezni grla in vsakega drugega zla. Po maši bo prvosobotna pobožnost in češčenje Najsvetejšega.

V 101. letu je umrla Marija Vraničar, iz Šorlijeve ulice 33, pogreb bo v ponedeljek ob 15. uri na mestnem pokopališču v Kranju. Gospod, daj ji večni pokoj.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00.

ČETRTEK 8.00 DO 9.00 IN 16.30 DO 17.30.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

RAST - fabruat 2018

okt 2017

Če rožni venc boš molil rad, dobil boš milost vsakikrat. MArija te ljubila bo, sprosila sveto ti nebo.

molitveni namen

Na čast Svetemu Duhu za veroučence, starše in veroučitelje ob začetku novega pastoralnega leta.