6. NEDELJA MED LETOM, 11.2.2018

V ponedeljek goduje Feliks, opat, v torek Jordan Saški, redovnik, v sredo Pepelnica, v četrtek Klavdij, redovnik, v petek Julijana, mučenka, v soboto Silvin, škof, prihodnja nedelja bo 1. postna nedelja.

V ponedeljek bo celodnevno češčenje Najsvetejšega pred začetkom postnega časa. Sveta maša bo dopoldne ob 9. uri, po maši bomo Najsvetejše izpostavili v češčenje do sklepa, ki bo ob 18. uri in nato bo večerna sveta maša. Lepo vabljeni k češčenju.

V torek bo srečanje Katoliške karizmatične prenove s sveto mašo ob 18. uri.

V sredo bo Pepelnica – začetek postnega časa in ta dan tudi strogi post. Sveti maši bosta ob 9h in ob 18h. Pri mašah bo obred pepeljenja.

V četrtek odpade verouk za 5. razred zaradi šolskih obveznosti.

V petek bo pobožnost Križevega pota ob 18. uri, ki ga bodo vodili člani ŽPS, nato bo sveta maša. Lepo vabljeni vse postne petke h Križevemu potu in sveti maši.

V petek ob 19h bo srečanje za mlade.

V soboto bodo pri sestrah delavnice za otroke ob 9. uri. Izdelovali boste križce.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali prvo postno nedeljo – molitev križevega pota bo pred obema dopoldanskima mašama. Pri vseh mašah bo darovanje za obnovo zunanjščine župnišča in garaž. Popoldne ste lepo vabljeni na romanje na Tabor – Podbrezje, kjer bo ob 15.30 pobožnost Križevega pota in ob 16h sveta maša.

Umrla je Ivana Remic iz Ceste Kokrškega odreda 34. Pogreb bo v torek ob 15. uri na mestnem pokopališču v Kranju. Po pogrebu bo ob 16. uri pogrebna sveta maša tukaj v župnijski cerkvi. Gospod, daj ji večni pokoj.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00.

ČETRTEK 8.00 DO 9.00 IN 17.30 DO 18.30.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

RAST - maj 2018

Duhovna misel

Gospod je res vstal! Aleluja!

Molitveni namen

Za naše letošnje prvoobhajance in njihove družine!