6. NEDELJA MED LETOM, 11.2.2018

V ponedeljek goduje Feliks, opat, v torek Jordan Saški, redovnik, v sredo Pepelnica, v četrtek Klavdij, redovnik, v petek Julijana, mučenka, v soboto Silvin, škof, prihodnja nedelja bo 1. postna nedelja.

V ponedeljek bo celodnevno češčenje Najsvetejšega pred začetkom postnega časa. Sveta maša bo dopoldne ob 9. uri, po maši bomo Najsvetejše izpostavili v češčenje do sklepa, ki bo ob 18. uri in nato bo večerna sveta maša. Lepo vabljeni k češčenju.

V torek bo srečanje Katoliške karizmatične prenove s sveto mašo ob 18. uri.

V sredo bo Pepelnica – začetek postnega časa in ta dan tudi strogi post. Sveti maši bosta ob 9h in ob 18h. Pri mašah bo obred pepeljenja.

V četrtek odpade verouk za 5. razred zaradi šolskih obveznosti.

V petek bo pobožnost Križevega pota ob 18. uri, ki ga bodo vodili člani ŽPS, nato bo sveta maša. Lepo vabljeni vse postne petke h Križevemu potu in sveti maši.

V petek ob 19h bo srečanje za mlade.

V soboto bodo pri sestrah delavnice za otroke ob 9. uri. Izdelovali boste križce.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali prvo postno nedeljo – molitev križevega pota bo pred obema dopoldanskima mašama. Pri vseh mašah bo darovanje za obnovo zunanjščine župnišča in garaž. Popoldne ste lepo vabljeni na romanje na Tabor – Podbrezje, kjer bo ob 15.30 pobožnost Križevega pota in ob 16h sveta maša.

Umrla je Ivana Remic iz Ceste Kokrškega odreda 34. Pogreb bo v torek ob 15. uri na mestnem pokopališču v Kranju. Po pogrebu bo ob 16. uri pogrebna sveta maša tukaj v župnijski cerkvi. Gospod, daj ji večni pokoj.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00.

ČETRTEK 8.00 DO 9.00 IN 16.30 DO 17.30.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

RAST - fabruat 2018

okt 2017

Če rožni venc boš molil rad, dobil boš milost vsakikrat. MArija te ljubila bo, sprosila sveto ti nebo.

molitveni namen

Na čast Svetemu Duhu za veroučence, starše in veroučitelje ob začetku novega pastoralnega leta.