2. postna nedelja, 25.2.2018

V ponedeljek goduje Aleksander, škof, v torek Gabrijel Žalostne Matere Božje, v sredo Roman, opat, v četrtek Albin, škof, v petek Neža Praška, opatinja, v soboto Kunigunda kraljica, prihodnja nedelja bo 3. potna nedelja.

Vzemite marčevsko Rast, zadaj lahko tudi brezplačno vzamete glasilo za nove duhovne poklice in Misijonska obzorja.

Danes popoldne ob 14. uri lepo vabljeni k pobožnosti križevega pota, ki bo tukaj v župnijski cerkvi in tudi v cerkvi na Rupi.

V sredo po večerni maši bo predavanje v župnijski dvorani z naslovom REIKI IN JEZUS.

Petek bo prvi v mesecu, dopoldne bom obiskal bolne in starejše, zvečer lepo povabljeni k molitvi za nove duhovne poklice, k pobožnosti na čast Jezusovemu Srcu, križevemu poti, ki ga bodo vodili prva skupina naših letošnjih prvoobhajancev, in k sveti maši.

V petek ob 19h bo srečanje za mladino.

Sobota bo prva v mesecu, po maši bo prvosobotna pobožnost na čast Marijinemu Brezmadežnemu srcu in po maši češčenje Najsvetejšega.

Prihodnjo nedeljo bo po deseti maši imel nastop tukaj v cerkvi pevec Stane Vidmar in bo zapel nekaj pesmi za mame, vabljeni seveda tudi vsi ostali.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojno Leo Krofl v petek zvečer.

Umrl je Janez Marija Fugina iz Kidričeve 36, pogreb bo v petek ob 15. uri na mestnem pokopališču v Kranju. Gospod, daj mu večni pokoj.

ORATORIJ 2020

Potekal bo od 17.8. do 21.8.2020
Prijavite se do 15. julija 2020, s prijavnico ki jo najdete na naslednji povezavi: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe2I1oeRUZRdr7fW6u-k1fACtbtPbg3DfkgD6S0qsuDaEVHrQ/viewform

OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

med tednom po večerni maši. kadar mašuje drug duhovnik, uradne ure odpadejo.

Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!

RAST - Julij 2020

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom