3. postna nedelja, 4.3.2018

V ponedeljek goduje Hadrijan, mučenec, v torek Nika, redovnica, v sredo Perpetua in Felicita, mučenki, v četrtek Janez od Boga, redovni ustanovitelj, v petek Frančiška Rimska, redovnica, v soboto 40 mučencev iz Armenije, prihodnja nedelja bo 4. postna nedelja.

Popoldne Ob 14. uri lepo vabljeni k pobožnosti križevega pota tukaj v župnijsko cerkev in v cerkev na Rupo.

Pri sestrah bo maša v ponedeljek in torek ob 7. uri zjutraj.

V četrtek ob 19. uri bo sestanek za starše prvoobhajancev.

V petek lepo vabljeni k molitvi za nove duhovne poklice ob 17h, ob 18h pa k molitvi križevega pota, ki ga pripravi Prenova v duhu in nato bo sveta maša.

V petek ob 19h bo srečanje za mlade.

V soboto ob 9h člani ŽPS lepo vabljeni na srečanje članov ŽPS v Šentvid nad Ljubljano.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bosta prihodno nedeljo še dve oddani maši imenovani ob 10h: za pokojnega Roberta in Jana Bošter ter za pokojno mamo Pavlo Pretnar ter Ano in Janeza Bošter.

Po deseti maši lepo vabljeni, da prisluhnete pevcu Stanetu Vidmarju, ki bo svojo pesem in besedo namenil mamam.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.00