5. postna - tiha nedelja, 18.3.2018

V ponedeljek praznik sv. Jožefa, v torek Klavdija, mučenka, v sredo Hugolin, eremit, v četrtek Lea, spokornica, v petek Alfonz Turibij, škof, v soboto liturgično praznovanje Gospodovega oznanjenja Mariji, prihodnja nedelja bo Cvetna nedelja.

Danes ob 14. uri lepo vabljeni k pobožnosti križevega pota.

V ponedeljek bomo obhajali slovesni praznik sv. Jožefa. Svete maše bodo ob 9h dopoldne in zvečer ob 18. uri. Ta dan zaradi praznika odpade verouk, otroci se udeležite večerne maše. Pri obeh mašah bomo zmolili litanije svetega Jožefa in prejeli blagoslov z Najsvetejšim..

V sredo po večerni maši bo svetopisemska skupina.

V petek lepo vabljeni k molitveni uri za nove duhovne poklice in h križevem potu, ki ga bodo pripravile naše sestre, po križevem potu bo sveta maša.

V petek ob 19h bomo imeli pripravo na spoved in spovedovanje za devetarje in mladino. Lepo vabljeni.

V soboto bomo obhajali liturgično praznovanje slovesnega praznika Gospodovega oznanjena Mariji. Sveti maši bosta ob 9h in zvečer ob 18h. Pri večerni maši bo sodeloval otroški pevski zbor in po maši bo krajši program za starše ob materinskem dnevu.

Ta teden bo na radiu Ognjišče radijski misijon. V okviru radijskega misijona bo v petek celodnevno spovedovanje v Kranju pri sv. Kancijanu od zjutraj od 7. ure do večera. Spovedujemo dekanijski duhovniki.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali Cvetno nedeljo in začetek velikega tedna. Blagoslov zelenja bo pri maši ob 8h in ob 10h. Za deseto mašo se bomo zbrali zunaj pred župniščem, tam opravili blagoslov zelenja in v sprevodu odšli v cerkev, zato za deseto mašo ne parkirajte pred župniščem. Oljčne vejice lahko dobite zadaj v preddverju. Vaš dar pa je namenjen za vzdrževanje cerkva v slovenski Istri.

ORATORIJ 2020

Potekal bo od 17.8. do 21.8.2020
Prijavite se do 15. julija 2020, s prijavnico ki jo najdete na naslednji povezavi: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe2I1oeRUZRdr7fW6u-k1fACtbtPbg3DfkgD6S0qsuDaEVHrQ/viewform

OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

med tednom po večerni maši. kadar mašuje drug duhovnik, uradne ure odpadejo.

Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!

RAST - Julij 2020

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom