2. VELIKONOČNA NEDELJA, 8.4.2018

V ponedeljek goduje Maksim aleksandrijski, v torek Domen, škof, v sredo Stanislav, škof in mučenec, v četrtek Julij I., papež, v petek Martin I., papež in mučenec, v soboto Lambert, škof, prihodnja nedelja bo 3. velikonočna nedelja.

Ta teden nadaljujemo z rednim veroukom po urniku.

V torek bo sveta maša ob 19. uri, ki jo pripravi Katoliška karizmatična prenova, po maši bodo molitve za ozdravljenje.

V sredo ob 17h bo srečanje skupine Abraham. Naš gost bo radijski voditelj Jure Sešek, predstavil nam bo življenje na Madagaskarju v sliki in besedi. Na srečanju bomo zbirali tudi prostovoljne prispevke za misijone na Madagaskarju.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu, pri vseh mašah bo darovanje za obnovo župnišča.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojnega Vinka Cvirna v četrtek zvečer.

Prihodnjo nedeljo bo ob 16h v kranjski cerkvi sv. Kancijana in tovarišev srečanje dekanijskih cerkvenih pevskih zborov s koncertom, ki ga bodo izvajali pevski zbori naše dekanije in na koncu bodo še tri skupne pesmi, ki jih bodo pevci zapeli. Lepo vabljeni

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00

ČETRTEK: 8.00 DO 9.00 IN 17.30 DO 18.30

Rast za mesec april 2019

Duhovna misel v postu 2019

V resnici je nosil naše bolezni,

naložil si je naše bolečine,

mi pa smo ga imeli za zadetega,

udarjenega od Boga in ponižanega.

On pa je bil ranjen zaradi naših prestopkov,

strt zaradi naših krivd.

Iz 53,4-5