2. VELIKONOČNA NEDELJA, 8.4.2018

V ponedeljek goduje Maksim aleksandrijski, v torek Domen, škof, v sredo Stanislav, škof in mučenec, v četrtek Julij I., papež, v petek Martin I., papež in mučenec, v soboto Lambert, škof, prihodnja nedelja bo 3. velikonočna nedelja.

Ta teden nadaljujemo z rednim veroukom po urniku.

V torek bo sveta maša ob 19. uri, ki jo pripravi Katoliška karizmatična prenova, po maši bodo molitve za ozdravljenje.

V sredo ob 17h bo srečanje skupine Abraham. Naš gost bo radijski voditelj Jure Sešek, predstavil nam bo življenje na Madagaskarju v sliki in besedi. Na srečanju bomo zbirali tudi prostovoljne prispevke za misijone na Madagaskarju.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu, pri vseh mašah bo darovanje za obnovo župnišča.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojnega Vinka Cvirna v četrtek zvečer.

Prihodnjo nedeljo bo ob 16h v kranjski cerkvi sv. Kancijana in tovarišev srečanje dekanijskih cerkvenih pevskih zborov s koncertom, ki ga bodo izvajali pevski zbori naše dekanije in na koncu bodo še tri skupne pesmi, ki jih bodo pevci zapeli. Lepo vabljeni

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30