6. velikonočna nedelja, 6.5.2018

V ponedeljek goduje Gizela, opatinja, v torek praznik obletnice posvetitve ljubljanske stolnice, v sredo Izaija, prerok, v četrtek Gospodov vnebohod, v petek Ignacij, redovnik, v soboto Leopold Mandić, redovnik, prihodnja nedelja bo 7. velikonočna nedelja.

Danes ob 14h lepo povabljeni k šmarnicam v župnijsko cerkev ob 19h pa bodo šmarnice v cerkvi na Rupi. Vabljeni vsak večer ob 19h k šmarnicam.

V ponedeljek torek in sredo bomo obhajali prošnje dneve, sveta maša bo vse tri dni tudi na Rupi ob 20. uri. Lepo vabljeni k molitvam za blagoslov človeškega dela.

V torek ob 20h bo srečanje prenove v duhu s sveto mašo in molitvami za ozdravljenje.

V četrtek bomo obhajali slovesni praznik Gospodovega vnebohoda. Sveti maši bosta ob 9h in ob 19h.

V petek bomo začeli z binkoštno devetdnevnico in devetdnevnico pred prvih svetim obhajilom.

V petek bo maša tudi pri sestrah ob 7h zjutraj, maševal bo g. Mitja Leskovar.

V soboto bomo imeli župnijsko romanje na Trsat in otok Krk. Avtobus je poln, odhod bo ob 6. uri zjutraj izpred cerkve, prihod pa v poznih večernih urah. S seboj obvezno imejte veljavni osebni dokument. Več o romanju piše v Rasti.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30