7. velikonočna nedelja, 13.5.2018

V ponedeljek goduje Bonifacij,mučenec, v torek Izidor, kmet, v sredo Janez Nepomuk, duhovnik in mučenec, v četrtek Jošt, puščavnik, v petek Janez, papež in mučenec, v soboto Krispin, redovnik, prihodnjo nedeljo bomo obhajali binkoštni praznik.

Danes popoldne ob 14.uri bodo šmarnice v župnijski cerkvi, ob 19. uri pa v cerkvi na Rupi.

V sredo po večerni maši bo srečanje svetopisemske skupine.

V sredo po večerni maši bo tudi predavanje teologa Boštjana Harija v župnijski dvorani z naslovom: HOMEOPATIJA, BIOENERGIJA, AJURVEDA IN JEZUS. Lepo vabljeni.

V petek bo spovedovanje od 18.30 naprej za starše in domače letošnjih prvoobhajancev in tudi za vse ostale, ki želite prejeti zakrament svete spovedi pred binkoštnim praznikom.

Ves teden bo še naprej potekala devetdnevnica pred prvim svetim obhajilom, po maši bodo vsak dan vaje s prvoobhajanci.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali slovesni praznik Binkošti, v naši župniji tudi praznik prvega svetega obhajila, ki bo pri maši ob 10. uri. Za deseto mašo prosim, da ne parkirate pri cerkvi.

ORATORIJ 2020

Potekal bo od 17.8. do 21.8.2020
Prijavite se do 15. julija 2020, s prijavnico ki jo najdete na naslednji povezavi: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe2I1oeRUZRdr7fW6u-k1fACtbtPbg3DfkgD6S0qsuDaEVHrQ/viewform

OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

med tednom po večerni maši. kadar mašuje drug duhovnik, uradne ure odpadejo.

Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!

RAST za avgust 2020

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom