10. NEDELJA MED LETOM, 10.6.2018

V ponedeljek goduje Barnaba, apostol, v torek Adelajda, devica, v sredo Anton Padovanski, redovnik v četrtek Rihard, opat, v petek Vid, mučenec, v soboto Beno, škof, prihodnja nedelja bo 11. nedelja med letom.

V torek ob 19. uri bo sveta maša, ki jo pripravlja Katoliška karizmatična prenova.

V soboto bo srečanje bolnih in ostarelih na Brezjah, ki bo zlato - petdeseto srečanje. Sveto mašo ob 10h bo vodil gospod nadškof, molitveni program pa se začne ob 9h.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu, pri vseh mašah bo darovanje za obnovo zunanjščine župnišča.

Umrla je Ljudmila Praprotnik iz Šorlijeve ulice 7, pogreb bo v ponedeljek ob 13. uri na mestnem pokopališču v Kranju. Gospod, daj ji večni pokoj...

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30