13. nedelja med letom, 1.7.2018

V ponedeljek god ptujskogorske Matere Božje, v torek Tomaž, apostol, v sredo Urh, škof, v četrtek slovesni praznik slovanskih apostolov Cirila in Metoda, v petek Marija Goretti, devica in mučenka, v soboto spomin božjega služabnika Antona Vovka, prihodnja nedelja bo 14. nedelja med letom.

Vzemite novo julijsko Rast.

Danes ob 14.30 ste lepo povabljeni na novo mašo p. Marka Pavliča v Kranj k sv. Kancijanu. Zvečer ob 20h pa k petim litanijam na Huje v cerkev sv. Jožefa.

V sredo po večerni maši bom začel sprejemati mašne namene za mesec september.

V četrtek bomo obhajali slovesni praznik slovanskih apostolov sv. Cirila in Metoda.

Petek bo prvi v mesecu, dopoldne bom obiskal bolne in starejše, zvečer lepo povabljeni k molitvi za nove duhovne poklice in k sveti maši na čast Jezusovemu Srcu.

Tudi sobota bo prva v mesecu, po maši bomo imeli pobožnost na čast Marijinemu Brezmadežnemu Srcu in tiho češčenje Najsvetejšega.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30