15. nedelja med letom, 15.7.2018

V ponedeljek Karmelska Mati Božja, v torek Aleš, spokornik, v sredo Elij iz Koštabone, mučenec, v četrtek Arsenij Veliki, puščavnik, v petek Marjeta Antiohijska, mučenka, v soboto Danijel, prerok, prihodnja nedelja bo 16. nedelja med letom, Krištofova nedelja, praznik Marije Magdalene in semenj na Rupi.

Prihodnjo nedeljo bomo pri vseh mašah blagoslovili avtomobile in šoferje ob Krištofovi nedelji. Svoj dar za akcijo MIVA (za nakup misijonskih vozil) boste lahko oddali v nabiralnik, ki bo za to pripravljen pod korom.

Prihodnjo nedeljo bo semenj na Rupi ob prazniku Marije Magdalene, zavetnice rupovške cerkve. Slovesna maša na Rupi za vse žive in pokojne Rupovčane bo ob 9. uri. Pri maši bo darovanje za potrebe rupovške cerkve.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojno Veroniko Gubanc, v ponedeljek zvečer.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30