Ul. XXXI. divizije 1, 4000 Kranj

Tel. 04/202-55-00

zupnija.kranj-zlato.polje@rkc.si

15. nedelja med letom, 15.7.2018

Godovi v tednu pred nami:

V ponedeljek Karmelska Mati Božja, v torek Aleš, spokornik, v sredo Elij iz Koštabone, mučenec, v četrtek Arsenij Veliki, puščavnik, v petek Marjeta Antiohijska, mučenka, v soboto Danijel, prerok, prihodnja nedelja bo 16. nedelja med letom, Krištofova nedelja, praznik Marije Magdalene in semenj na Rupi.

Prihodnjo nedeljo bomo pri vseh mašah blagoslovili avtomobile in šoferje ob Krištofovi nedelji. Svoj dar za akcijo MIVA (za nakup misijonskih vozil) boste lahko oddali v nabiralnik, ki bo za to pripravljen pod korom.

Prihodnjo nedeljo bo semenj na Rupi ob prazniku Marije Magdalene, zavetnice rupovške cerkve. Slovesna maša na Rupi za vse žive in pokojne Rupovčane bo ob 9. uri. Pri maši bo darovanje za potrebe rupovške cerkve.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojno Veroniko Gubanc, v ponedeljek zvečer.

 

V SPOMIN NA PRVEGA ŽUPNIKA +g. Milana Grdena

 V-spomin-pokojnemu-župniku-Milanu-Grdenu.pdfSVETE MAŠE

 

MED TEDNOM: vsak dan ob 19.00,
OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

OB PRAZNIKIH MED TEDNOM: 9.00 IN 19.00

 

URADNE URE


ŽUPNIJSKI URAD:

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h - 9h in 17.00 do 17.30


ŽUPNIJSKA KARITAS:

po dogovoru, pokličite po telefonu

tel.  Karitas: 030 607 929

 

 

Rast za marec 2021

pdfRAST-21-3.pdf

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom

Spoštovani obiskovalec. Naša spletna stran uporablja piškotke. Več informacij o piškotkih

Sprejemam piškotke.

Več informacij o piškotkih