19. nedelja med letom, 12.8.2018

V ponedeljek Poncijan in Hipolit, mučenca, v torek Maksimilijan Kolbe, mučenec, v sredo Marijino vnebovzetje, v četrtek Rok, spokornik, v petek Evzebij papež in mučenec, v soboto Helena cesarica, prihodnja nedelja bo 20. nedelja med letom.

V sredo bomo praznovali slovesni in zapovedani praznik Marijinega vnebovzetja, maše bodo po nedeljskem redu ob 8h in 10h.

Za praznik Marijinega vnebovzetja ste lepo vabljeni tudi na Primskovo v starodavno Marijino božjepotno cerkev. Na predvečer praznika bo slovesno sveto mašo ob 19.30 daroval upokojeni nadškof msgr. Alojz Uran, po maši bo procesija z kipom primskovske Matere Božje iz 15. stoletja. Na praznik v sredo bodo maše na Primskovem ob 7h, 9h in sklepna slovesnost ob 17h, ob 15h pa slovesne litanije Matere Božje, ki jih bo vodil prelat Stanislav Zidar. Lepo vabljeni.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu, pri vseh mašah bo darovanje za obnovo župnišča.

OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00 in 11.30

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h - 9h in 17.30-18.30

Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!

Rast - junij 2020

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom