23. NEDELJA MED LETOM, 9.9.2018

V ponedeljek goduje Nikolaj Tolentinski, spokornik, v torek Prot in Hijacint, mučenca, v sredo Marijino ime, v četrtek Janez Zlatousti, škof in cerkveni učitelj v petek praznik Povišanja svetega Križa, v soboto Žalostna Mati Božja, prihodnja nedelja bo 24. nedelja med letom.

V ponedeljek začnemo z rednim veroukom po urniku.

V torek ob 19h bo sveto mašo pripravila Katoliška Karizmatična prenova, lepo vabljeni.

V soboto ob 16h bo v Struževem pri kapelici Žalostne Matere Božje blagoslov obnovitvenih del. Lepo vabljeni.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu, pri vseh mašah bo darovanje za obnovo župnišča.

V soboto bo Stična mladih, če bi kdo še želel v Stično z avtobusom, naj se prijavi do ponedeljka. Prispevek za Stično in avtobusni prevoz je 15€.

Katehumenat – priprava odraslih na prejem zakramentov poteka v Kranju ob ponedeljkih ob 20. uri. Če bi kdo še želel prejeti zakramente (krst, obhajilo, birmo) se lahko pridruži skupini katehumenov.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30