4. VELIKONOČNA NEDELJA, 29. 4. 2012

Na voljo je nova številka Družine, nova številka OGNJIŠČA župnijskega lista Rast za dva tedna.

V ponedeljek, 30. 4., bo ob 20h priprava na krst. Krščevanje bo v nedeljo, 6. 5., po enajsti sveti maši.

V torek, 1. 5., bo praznik sv. Jožefa Delavca, začetek šmarnic in mednarodni praznik dela. Ta dan je dela prost dan, zato bo sveta maša samo dopoldne ob 9.30. Ob sklepu svete maše bomo izpostavili Najsvetejše in molili litanije Matere božje.

V četrtek, 3. 5., bo ob 20h seja ŽPS.

V petek, 4. 5., bo prvi petek v mesecu. Dopoldne bom obhajal bolnike po domovih, zvečer bo pobožnost v čast Srcu Jezusovemu. Če kdo od starejših želi, da ga obiščem ob prvih petkih, naj to sporoči v župnišče; otroci poskrbite za svoje starše, ko obnemorejo, da bodo tudi takrat lahko prejemali zakramente. Ta dan goduje tudi sv. Florijan, zavetnik gasilcev.

V soboto, 5. 5., bo prva sobota v mesecu. Po maši bo 45 min tihega češčenja Najsvetejšega.

Šmarnice: med tednom vsak dan med sveto mašo, ob nedeljah pri poldeseti sveti maši in na Rupi ob nedeljah ob 19h.

MAŠA PRI SESTRAH: ob torkih zjutraj v mesecu maju pri sestrah ne bo svete maše, razen če ni drugače oznanjeno.

VEROUČNA ŠOLA – v četrtek in petek bo redni verouk po urniku.

Iščemo molivca/molivko rožnega venca pred nedeljsko mašo ob 9.30. Dajte se na razpolago občestvu. Oglasite se v pisarni.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 16.30 - 17.30