24. NEDELJA MED LETOM, 16.9.2018

V ponedeljek Robert Bellarmino, v torek Jožef Kupertinski, vsredo Januarij, v četrtek korejski mučenci, v petek Matej, evangelist, v soboto Mavricij, prihodnja nedelja bo 25. nedelja med letom - Slomškova nedelja.

V petek, 21. septembra bomo v slopu Evropskega leta kulturne dediščine 2018 mednarodni dan miru. Ob tej priložnosti so predstavniki evropskih institucij ter Ministrstvo za kulturo RS podprli predlog, da bi po vsej Evropi istočasno zazvonili vsi zvonovi. Temu vabilu smo povabljeni tudi mi, in na prošnjo gospoda nadškofa se bomo odzvali v obeh naših cerkvah. Zvonovi bodo v ta namen zvonili v petek, od 18h do 18.15. V cerkvi bomo ta čas molili molitveno uro za mir in ste lepo vabljeni.

Prihodnjo nedeljo bo pri maši ob 10. uri prepeval Mešani pevski zbor iz Lahovč.

OKLIC:

Zakrament svetega zakona želita prejeti: ženin Klemen Buček in nevesta Jerneja Mohar. Poroka bo v naši cerkvi v soboto. Oklic je izobešen na oglasni deski. Molimo za novoporočenca.

ORATORIJ 2020

Potekal bo od 17.8. do 21.8.2020
Prijavite se do 15. julija 2020, s prijavnico ki jo najdete na naslednji povezavi: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe2I1oeRUZRdr7fW6u-k1fACtbtPbg3DfkgD6S0qsuDaEVHrQ/viewform

OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

med tednom po večerni maši. kadar mašuje drug duhovnik, uradne ure odpadejo.

Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!

RAST - Julij 2020

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom