24. NEDELJA MED LETOM, 16.9.2018

V ponedeljek Robert Bellarmino, v torek Jožef Kupertinski, vsredo Januarij, v četrtek korejski mučenci, v petek Matej, evangelist, v soboto Mavricij, prihodnja nedelja bo 25. nedelja med letom - Slomškova nedelja.

V petek, 21. septembra bomo v slopu Evropskega leta kulturne dediščine 2018 mednarodni dan miru. Ob tej priložnosti so predstavniki evropskih institucij ter Ministrstvo za kulturo RS podprli predlog, da bi po vsej Evropi istočasno zazvonili vsi zvonovi. Temu vabilu smo povabljeni tudi mi, in na prošnjo gospoda nadškofa se bomo odzvali v obeh naših cerkvah. Zvonovi bodo v ta namen zvonili v petek, od 18h do 18.15. V cerkvi bomo ta čas molili molitveno uro za mir in ste lepo vabljeni.

Prihodnjo nedeljo bo pri maši ob 10. uri prepeval Mešani pevski zbor iz Lahovč.

OKLIC:

Zakrament svetega zakona želita prejeti: ženin Klemen Buček in nevesta Jerneja Mohar. Poroka bo v naši cerkvi v soboto. Oklic je izobešen na oglasni deski. Molimo za novoporočenca.

MED TEDNOM: vsak dan ob 19.00,
OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h - 9h in 17.00 do 17.30

Rast za marec 2021

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom