5. VELIKONOČNA NEDELJA, 6. 5. 2012

Na voljo je nova številka Družine, nova številka OGNJIŠČA in nova številka župnijskega lista Rast za dva tedna.

V ponedeljek, 7. 5., bo ob 20h kratko polurno srečanje za starše prvoobhajancev. Srečanje bo namenjeno zgolj "tehničnim podrobnostim" slovesnosti prvega svetega obhajila. Zagotovo naj na srečanje pride vsaj eden od staršev.

V sredo, 9. 5., bo po maši srečanje sodelavcev Karitas. Ob 20.15 pa bo srečanje Šole za zakon.

V četrtek, 10. 5., bo ob 20.30 srečanje II. zakonske skupine.

Šmarnice: med tednom vsak dan med sveto mašo, ob nedeljah pri poldeseti sveti maši in na Rupi ob nedeljah ob 19h. Otroci in starši pridite k šmarnicam.

MAŠA PRI SESTRAH: ob torkih zjutraj v mesecu maju pri sestrah ne bo svete maše, razen če ni drugače oznanjeno.

Iščemo molivca/molivko rožnega venca pred nedeljsko mašo ob 9.30. Dajte se na razpolago občestvu. Oglasite se v pisarni.

OKLIC: krščanski zakon nameravata skleniti Matjaž Begović in Bojana Bojanič. Podatki so na oglasni deski. Spomnimo se ju v molitvi.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za avgust 2019