33. nedelja med letom, 28.11.2018

V ponedeljek goduje Matilda, redovnica, v torek Edmund, kralj, v sredo Darovanje Device Marije, v četrtek Cecilija, devica in mučenka, v petek Klemen I., papež in mučenec, v soboto vietnamski mučenci prihodnjo nedeljo bomo obhajali slovesni praznik Kristusa Kralja vesoljstva

V sredo po večerni maši bo srečanje svetopisemske skupine.

V četrtek obhajamo praznik svete Cecilije, device in mučenke – zavetnice cerkvene glasbe in cerkvenih pevcev, organistov in zborovodij. Pri maši bo prepeval pevski zbor, pevci organisti, zborovodje in inštrumentalisti vseh treh pevskih zborov: otroškega, ženskega in mešanega pevskega zbora lepo povabljeni k sveti maši in po maši na skupno srečanje v župnijsko dvorano ob vaši zavetnici.

V soboto bo maša tudi ob 9. uri dopoldne za vse pokojne člane Nsi Kranj.

V soboto ob 8.30 vabim člane našega ŽPS na jesensko srečanje članov ŽPS, ki bo v Šentvidu nad Ljubljano. Vabilo sem vam poslal tudi po elektronski pošti.

V soboto bodo pri sestrah delavnice za otroke ob 9. uri – krašenje sveč.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojnega Branka Markiča v soboto zvečer.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30