Ul. XXXI. divizije 1, 4000 Kranj

Tel. 04/202-55-00

zupnija.kranj-zlato.polje@rkc.si

Kristus Kralj vesoljstva, 25.11.2018

Godovi v tednu pred nami:

V ponedeljek Leonard Portomavriški, redovnik, v torek Modest in Virgil, škofa, apostola Karantanije, v sredo Katarina Laboure, redovnica, četrtek Filomen, mučenec, Andrej, apostol, Marija Klementina, mučenec, prihodnja nedelja bo 1. adventna nedelja.

V kiosku vzemite novo Rast.

V torek bomo obhajali praznik farnega zavetnika sv. Modesta. Sveti maši bosta ob 9h in zvečer ob 18h. Ta dan bo tudi dan celodnevnega češčenja. Najsvetejše bomo v češčenje izpostavili po dopoldanski maši in bo izpostavljeno do večerne maše, ko bo sklep češčenja z petimi litanijami Srca Jezusovega, zahvalno pesmijo in praznično sveto mašo. Lepo vabljeni na praznik našega farnega zavetnika k češčenju in sveti maši.

style="text-align: justify;" />V soboto ob 9h bodo delavnice za otroke pri sestrah ob 9. uri – izdelovanje adventnih venčkov.</p> <p style="text-align: justify;">V"soboto bo po večerni maši dobrodelni koncert za našo župnijsko Karitas. Nastopil bo koncertni ansambel ustnih harmonik SORARMONICA. Prostovoljni darovi bodo za potrebe župnijske Karitas.</p> <p style="text-align: justify;">Prihod"jo nedeljo bomo obhajali nedeljo Karitas, pri vseh mašah bo darovanje za Karitas.</p> <p style="text-align: justify;">Prihodn"o nedeljo bomo blagoslovili adventne venčke, če jih boste prinesli v cerkev.</p> <p style="text-align: justify;">Prihodnjo"nedeljo nas bo obiskal sveti Miklavž, ki bo takoj po deseti maši prišel v cerkev.</p>""

 

ORATORIJ 2019

od 25.6. do 29.6.


Povezava do prijavnice:

https://forms.gle/diEtf2zPx8kxbkQc6


V SPOMIN NA PRVEGA ŽUPNIKA +g. Milana Grdena

 V-spomin-pokojnemu-župniku-Milanu-Grdenu.pdfSVETE MAŠE

MED TEDNOM: vsak dan ob 19h,
razen ob torkih je maša ob 7h zjutraj v kapeli pri sestrah
OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00.

OB PRAZNIKIH MED TEDNOM: 9.00 IN 19.00

 

URADNE URE


ŽUPNIJSKI URAD:

junij, julij in avgust:

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

ŽUPNIJSKA KARITAS:

po dogovoru, pokličite po telefonu

tel.  Karitas: 030 607 929

 

 

Rast za mesec junij 2019

pdfRAST-19-6.pdf

Duhovna misel v postu 2019

V resnici je nosil naše bolezni,

naložil si je naše bolečine,

mi pa smo ga imeli za zadetega,

udarjenega od Boga in ponižanega.

On pa je bil ranjen zaradi naših prestopkov,

strt zaradi naših krivd.

Iz 53,4-5

Molitveni namen v novembru 2018

Za duše v vicah

Spoštovani obiskovalec. Naša spletna stran uporablja piškotke. Več informacij o piškotkih

Sprejemam piškotke.

Več informacij o piškotkih