Ul. XXXI. divizije 1, 4000 Kranj

Tel. 04/202-55-00

zupnija.kranj-zlato.polje@rkc.si

Kristus Kralj vesoljstva, 25.11.2018

Godovi v tednu pred nami:

V ponedeljek Leonard Portomavriški, redovnik, v torek Modest in Virgil, škofa, apostola Karantanije, v sredo Katarina Laboure, redovnica, četrtek Filomen, mučenec, Andrej, apostol, Marija Klementina, mučenec, prihodnja nedelja bo 1. adventna nedelja.

V kiosku vzemite novo Rast.

V torek bomo obhajali praznik farnega zavetnika sv. Modesta. Sveti maši bosta ob 9h in zvečer ob 18h. Ta dan bo tudi dan celodnevnega češčenja. Najsvetejše bomo v češčenje izpostavili po dopoldanski maši in bo izpostavljeno do večerne maše, ko bo sklep češčenja z petimi litanijami Srca Jezusovega, zahvalno pesmijo in praznično sveto mašo. Lepo vabljeni na praznik našega farnega zavetnika k češčenju in sveti maši.

style="text-align: justify;" />V soboto ob 9h bodo delavnice za otroke pri sestrah ob 9. uri – izdelovanje adventnih venčkov.</p> <p style="text-align: justify;">V"soboto bo po večerni maši dobrodelni koncert za našo župnijsko Karitas. Nastopil bo koncertni ansambel ustnih harmonik SORARMONICA. Prostovoljni darovi bodo za potrebe župnijske Karitas.</p> <p style="text-align: justify;">Prihod"jo nedeljo bomo obhajali nedeljo Karitas, pri vseh mašah bo darovanje za Karitas.</p> <p style="text-align: justify;">Prihodn"o nedeljo bomo blagoslovili adventne venčke, če jih boste prinesli v cerkev.</p> <p style="text-align: justify;">Prihodnjo"nedeljo nas bo obiskal sveti Miklavž, ki bo takoj po deseti maši prišel v cerkev.</p>""

 

ORATORIJ 2020


Potekal bo od 17.8. do 21.8.2020
Prijavite se do 15. julija 2020, s prijavnico ki jo najdete na naslednji povezavi: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe2I1oeRUZRdr7fW6u-k1fACtbtPbg3DfkgD6S0qsuDaEVHrQ/viewform

 

 

V SPOMIN NA PRVEGA ŽUPNIKA +g. Milana Grdena

 V-spomin-pokojnemu-župniku-Milanu-Grdenu.pdfSVETE MAŠE

 

MED TEDNOM: vsak dan ob 19h,
razen ob torkih je maša ob 7h zjutraj v kapeli pri sestrah
OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

OB PRAZNIKIH MED TEDNOM: 9.00 IN 19.00

 

URADNE URE


ŽUPNIJSKI URAD:

junij, julij in avgust:

med tednom po večerni maši. kadar mašuje drug duhovnik, uradne ure odpadejo.


Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!


ŽUPNIJSKA KARITAS:

po dogovoru, pokličite po telefonu

tel.  Karitas: 030 607 929

 

 

RAST - Julij 2020

pdfRAST-20-7.pdf

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom

Spoštovani obiskovalec. Naša spletna stran uporablja piškotke. Več informacij o piškotkih

Sprejemam piškotke.

Več informacij o piškotkih