Kristus Kralj vesoljstva, 25.11.2018

V ponedeljek Leonard Portomavriški, redovnik, v torek Modest in Virgil, škofa, apostola Karantanije, v sredo Katarina Laboure, redovnica, četrtek Filomen, mučenec, Andrej, apostol, Marija Klementina, mučenec, prihodnja nedelja bo 1. adventna nedelja.

V kiosku vzemite novo Rast.

V torek bomo obhajali praznik farnega zavetnika sv. Modesta. Sveti maši bosta ob 9h in zvečer ob 18h. Ta dan bo tudi dan celodnevnega češčenja. Najsvetejše bomo v češčenje izpostavili po dopoldanski maši in bo izpostavljeno do večerne maše, ko bo sklep češčenja z petimi litanijami Srca Jezusovega, zahvalno pesmijo in praznično sveto mašo. Lepo vabljeni na praznik našega farnega zavetnika k češčenju in sveti maši.

style="text-align: justify;" />V soboto ob 9h bodo delavnice za otroke pri sestrah ob 9. uri – izdelovanje adventnih venčkov.</p> <p style="text-align: justify;">V"soboto bo po večerni maši dobrodelni koncert za našo župnijsko Karitas. Nastopil bo koncertni ansambel ustnih harmonik SORARMONICA. Prostovoljni darovi bodo za potrebe župnijske Karitas.</p> <p style="text-align: justify;">Prihod"jo nedeljo bomo obhajali nedeljo Karitas, pri vseh mašah bo darovanje za Karitas.</p> <p style="text-align: justify;">Prihodn"o nedeljo bomo blagoslovili adventne venčke, če jih boste prinesli v cerkev.</p> <p style="text-align: justify;">Prihodnjo"nedeljo nas bo obiskal sveti Miklavž, ki bo takoj po deseti maši prišel v cerkev.</p>""

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30