2. adventna nedelja, 9.12.2018

V ponedeljek god Loretske Matere Božje, v torek Damaz I., papež, v sredo Devica Marija iz Guadalupe, v četrtek Lucija, devica in mučenka, v petek Janez od Križa, duhovnik in cerkveni učitelj, v soboto drinske mučenke, prihodnja nedelja bo 3. adventna nedelja.

V torek ob 18h bo sveta maša, ki jo pripravi Katoliška karizmatična prenova.

V sredo ob 16h bo srečanje skupine Abraham. Naša gostja bo profesorica, etnologinja in publicistka ga. Dušica Kunaver.

V soboto ob 9h bodo delavnice za otroke pri sestrah – jaslice in angelčki.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu, pri vseh mašah bo darovanje za obnovo zunanjščine župnišča.

Prihodnjo nedeljo bomo začeli z božično devetdnevnico. V nedeljo bo devetdnevnica pri maši ob 10. uri. Vse lepo vabim k devetdnevnici, da se lepo pripravimo na božične praznike. Za veroučence je devetdnevnica del verouka in je obvezna.

Sedaj po maši lahko v kiosku že dobite kadilo, koledarje, ročno izdelane voščilnice, ki so jih s s. Mileno izdelali veroučenci 6. razreda. Darovi od voščilnic so namenjeni za s. Uršo Marinčič, ki je letos odšla v Ugando v misijone.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30