4. ADVENTNA NEDELJA, 23.12.2018

V ponedeljek Adam in Eva, prastarša, v torek Gospodovo rojstvo, v sredo Štefan, diakon in mučenec, v četrtek Janez, apostol in evangelist, v petek Nedolžni otroci, v soboto Tomaž Becket, škof in mučenec, prihodnjo nedeljo bomo obhajali praznik Svete Družine.

V ponedeljek bomo obhajali prvi sveti večer. Maša svetega večera bo ob 18. uri.

V torek bomo obhajali slovesni in zapovedani praznik Gospodovega rojstva – Božič. Praznovanje bomo začeli s polnočno mašo. Na sam praznik pa bodo maše po nedeljskem redu ob 8h in 10h.

V sredo bomo obhajali praznik svetega Štefana, drugi dan božične osmine; maše bodo po nedeljskem redu ob 8h in 10h.

Ker bomo ves teden obhajali božično osmine vse pobožnosti izven maše odpadejo. Prav tako ne bo uradnih ur do 7. januarja in tudi verouka ne bo do 7. januarja. Za nujne zadeve pokličite po telefonu.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali praznik Svete Družine, pri vseh mašah bo blagoslov otrok.

Pri stranskem izhodu lahko dobite blagoslovljeno vodo in po deseti maši bo na voljo tudi luč miru iz Betlehema. Cerkev bo odprta tudi v nedeljo čez dan od 14. ure naprej.

Hvala za vsa vaša voščila in dobre želje, ki ste mi jih izrekli preko elektronske pošte, navadne pošte ali osebno. Bog vam povrni in tudi jaz vam želim Božjega blagoslova in varstva.

Umrla je Marica Lamovšek iz Šorlijeve ulice 8. Pogreb bo verjetno v Rimskih Toplicah. Gospod, daj ji večni pokoj.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30