SVETA DRUŽINA, 30.12.2018

V ponedeljek sv. Silvester, papež, v torek Marija, Božja Mati, v sredo Bazilij Veliki in Gregor Nacianški, škofa in cerkvena učitelja, v četrtek Presveto Jezusovo ime, v petek Elizabeta, redovnica, v soboto Milena, devica, prihodnjo nedeljo praznik Gospodovega razglašenja.

Vzemite novo januarsko Rast.

V ponedeljek bomo obhajali drugi sveti večer. Sveta maša bo ob 18. uri, še posebej se bomo spomnili pri maši vseh pokojnih, ki so se od nas v tem letu poslovili. Po maši bomo na starega leta dan ob koncu maše zapeli zahvalno pesem.

V torek bomo obhajali slovesni praznik Marije Božje Matere – novo leto. Maše bodo po nedeljskem redu: ob 8h in 10h.

Petek bo prvi v mesecu, vabljeni k pobožnosti na čast Jezusovemu Srcu in k molitveni uri za nove duhovne poklice. Bolnikov ne bom obiskoval, ker sem jih pred Božičem.

Sobota bo prva v mesecu, ker je ta večer tudi tretji sveti večer ne bo češčenja po maši.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali slovesni praznik Gospodovega razglašenja. Otroci prinesite svoje darove od adventne akcije »otroci za otroke«.

V nedeljo bo potekala tudi trikraljevska akcija za misijone, svoj dar kdor želi lahko odda v nabiralnik, ki bo za to pripravljen pod korom.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za mesec junij 2019