3. nedelja med letom, 27.1.2019

V ponedeljek Tomaž Akvinski, duhovnik in cerkveni učitelj, v torek Valerij, škof, v sredo Martina, mučenka, v četrtek Janez Bosko, ustanovitelj salezijancev v petek Brigita Irska, opatinja, v soboto Jezusovo darovanje – svečnica, prihodnjo nedeljo bomo obhajali 4. nedeljo med letom.

Vzemite novo februarsko Rast.

V ponedeljek odpadejo uradne ure.

V četrtek ob 9h bomo pospravljali jaslice in drugo božično okrasje. Vabim vas, kdor lahko pride v pomoč pri pospravljanju je dobrodošel.

Petek bo prvi v mesecu, dopoldne bom obiskal bolne in starejše zvečer lepo vabljeni k pobožnosti prvega petka.

V soboto bomo obhajali praznik Jezusovega darovanja – svečnico. Maši bosta ob 9h in zvečer ob 18h. pri obeh mašah bo blagoslov sveč in darovanje za razsvetljavo v cerkvi. Sveče boste lahko dobili tudi zadaj v preddverju.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali god sv. Blaža, po obeh mašah bo Blažev blagoslov za obvarovanje bolezni grla in vsakega drugega zla. Kdor bo želel bo lahko prejel blagoslov.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za mesec junij 2019