4. nedelja med letom, 3.2.2019

V ponedeljek goduje Jožef Leoniški, v torek Agata, devica in mučenka, v sredo Pavel Miki in drugi japonski mučenci v četrtek Rihard, kralj, v petek Jožefina Bakhita, sužnja, v soboto Apolonija, devica in mučenka, prihodnja nedelja bo 5. nedelja med letom.

V sredo bo v naši župniji konferenca duhovnikov dekanije Kranj. Ob 9h bo somaševanje dekanijskih duhovnikov, zato vas lepo povabim, kdor ima čas da pride v sredo k sveti maši. V Rasti piše da bo somaševanje vodil nadškof Stres vendar se je opravičil ker je zadržan.

V sredo zvečer ob 18h pa se bomo pri maši spomnili pokojnega župnika Milana Grdena ob 2. obletnici njegove smrti.

V soboto po maši ob 19. uri bo kulturni večer v Modestovi dvorani. Naš gost bo igralec Gregor Čušin, s katerim bo kratek pogovor in predstavil nam bo svojo igro z naslovom: Vera levega razbojnika. Lepo vabljeni.

Hvala vsem, ki ste se zares v lepem številu odzvali vabilu, da smo skupaj pospravili jaslice in drugo božično okrasje.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojnega Marjana Žagarja, v ponedeljek zvečer.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00

ČETRTEK: 8.00 DO 9.00 IN 17.30 DO 18.30

Rast za mesec april 2019

Duhovna misel v postu 2019

V resnici je nosil naše bolezni,

naložil si je naše bolečine,

mi pa smo ga imeli za zadetega,

udarjenega od Boga in ponižanega.

On pa je bil ranjen zaradi naših prestopkov,

strt zaradi naših krivd.

Iz 53,4-5