4. nedelja med letom, 3.2.2019

V ponedeljek goduje Jožef Leoniški, v torek Agata, devica in mučenka, v sredo Pavel Miki in drugi japonski mučenci v četrtek Rihard, kralj, v petek Jožefina Bakhita, sužnja, v soboto Apolonija, devica in mučenka, prihodnja nedelja bo 5. nedelja med letom.

V sredo bo v naši župniji konferenca duhovnikov dekanije Kranj. Ob 9h bo somaševanje dekanijskih duhovnikov, zato vas lepo povabim, kdor ima čas da pride v sredo k sveti maši. V Rasti piše da bo somaševanje vodil nadškof Stres vendar se je opravičil ker je zadržan.

V sredo zvečer ob 18h pa se bomo pri maši spomnili pokojnega župnika Milana Grdena ob 2. obletnici njegove smrti.

V soboto po maši ob 19. uri bo kulturni večer v Modestovi dvorani. Naš gost bo igralec Gregor Čušin, s katerim bo kratek pogovor in predstavil nam bo svojo igro z naslovom: Vera levega razbojnika. Lepo vabljeni.

Hvala vsem, ki ste se zares v lepem številu odzvali vabilu, da smo skupaj pospravili jaslice in drugo božično okrasje.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojnega Marjana Žagarja, v ponedeljek zvečer.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za mesec junij 2019