8. nedelja med letom, 3.3.2019

V ponedeljek Kazimir, poljski kraljevič v torek Hadrijan, mučenec, v sredo Pepelnica,v četrtek Perpetua in Felicita, mučenki, v petek Janez od Boga, redovnik, v soboto Frančiška Rimska, redovnica, prihodnja nedelja bo 1. postna nedelja.

V kiosku vzemite novo marčevsko Rast.

Ta teden bo zopet reden verouk po urniku.

V ponedeljek bo celodnevno češčenje Najsvetejšega pred začetkom postnega časa. Sveta maša bo ob 9. uri dopoldne, po maši bo Najsvetejše izpostavljeno v češčenje do sklepa in večerne maše ob 18. uri. Lepo povabljeni v cerkev k molitvi.

V sredo bomo obhajali pepelnico in začetek postnega časa. Sveti maši bosta ob 9h in zvečer ob 18h. Med mašo bo obred pepelenja. V sredo bo tudi strogi post.

V četrtek ob 19h bo seja Župnijskega pastoralnega sveta.

V petek bo obisk bolnih in starejših v dopoldanskem času.

V petek zvečer lepo vabljeni k molitveni uri za nove duhovne poklice pred mašo. Ob 18h bo križev pot in nato sveta maša.

V soboto ob 9h bodo delavnice za otroke pri sestrah – peka piškotov.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali prvo postno nedeljo. Pobožnost križevega pota bomo imeli združeno z dopoldanskimi mašami. Popoldne ob 15.30 bo križev pot in nato maša na Taboru v Podbrezjah, kamor že običajno poromamo naša in kranjska župnija. Lepo vabljeni na romanje.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30