2. postna nedelja, 17.3.2019

V ponedeljek Ciril Jeruzalemski, škof in cerkveni učitelj, v torek Jožef, Jezusov rednik, v sredo Martin, škof, v četrtek Hugolin, eremit, v petek Lea, spokornica, v soboto Rebeka, redovnica, prihodnja nedelja bo 3. postna nedelja.

Danes popoldne ste lepo povabljeni h Križevemu potu ob 14h uri. Križev pot bo tudi na Rupi ob 14. uri.

V torek bomo obhajali slovesni praznik sv. Jožefa, Jezusovega rednika. Sveti maši bosta po prazničnem redu: ob 9h in 18h.

V četrtek ob 19. uri bo v Modestovi dvorani duhovna priprava za starše in botre letošnjih birmancev.

V petek lepo vabljeni h križevemu potu.

V soboto bodo delavnice za otroke pri sestrah ob 9. uri – presenečenje za mamice.

V soboto ob 9h bo srečanje za člane ŽPS v Šentvidu nad Ljubljano. Lepo vabljeni člani ŽPS.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.00