5. postna - tiha nedelja, 7.4.2019

V ponedeljek goduje Dionizij, škof, v torek Maksim Aleksandrijski, škof, v sredo Domen, mučenec, v četrtek Stanislav, škof in mučenec, v petek Julij, papež, v soboto Ida, redovnica, prihodnja nedelja bo cvetna nedelja.

Danes ob 14h lepo vabljeni k pobožnosti križevega pota v župnijsko cerkev ali v cerkev na Rupi.

V torek ob 19. uri bo maša, ki jo pripravi Katoliška karizmatična prenova

V sredo ob 17. uri bo srečanje skupine Abraham.

V četrtek ob 20. uri bo sestanek za starše letošnjih birmancev.

V petek bom obiskal bolne in starejše pred velikonočnimi prazniki. Če želite, da še koga poleg rednih obiščem sporočite to v župnišče.

V petek bo v Kranju pri sv. Kancijanu spovedni dan v okviru radijskega misijona, ki ga pripravlja radio Ognjišče. Radijski misijon na radiju Ognjišče se začne danes v nedeljo.

V soboto ob 9h bodo delavnice za otroke pri sestrah ob 9. uri – izdelovanje butaric.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali cvetno nedeljo. Pri vseh mašah bo blagoslov zelenja. Za deseto mašo se zberemo pred župniščem, prosim da v nedeljo ne parkirate avtomobilov pred župniščem za deseto mašo.

Prihodnjo nedeljo boste imeli priložnost za sv. spoved, od 7. ure dalje.

Prihodnjo nedeljo bo pri maši darovanje za obnovo župnišča in nove garaže.

Zadaj lahko dobite oljčne vejice, vaši darovi od oljčnih vejic pa so namenjeni za cerkve v slovenski Istri.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za mesec junij 2019