Ul. XXXI. divizije 1, 4000 Kranj

Tel. 04/202-55-00

zupnija.kranj-zlato.polje@rkc.si

Velika noč, 21.4.2019

Ves teden bomo obhajali velikonočno osmino, ki je en sam praznik.

Jutri na velikonočni ponedeljek bodo maše po nedeljskem redu: ob 8h in 10h.

Ker smo v času birmanske devetdnevnice bo maša v torek tudi zvečer ob 19. uri. Lepo vabljeni ta teden k svetim mašah, da boste tudi s svojo prisotnostjo in molitvijo podprli naše mlade fante in dekleta, ki se pripravljajo na prejem zakramenta svete birme.

V četrtek ob 18. uri nas bo obiskal upokojeni ljubljanski nadškof dr. Anton Stre, ki bo imel v cerkvi srečanje za birmance, starše in botre, pa tudi vse ostale. Lepo vabljeni tudi ostali.

V soboto bo v naši župniji praznik podelitve zakramenta svete birme ob 10. uri. Lepo vabljeni k slovesni sveti maši, ki jo bo daroval upokojeni ljubljanski nadškof dr. Anton Stres. Med mašo bo 26 birmancem in birmankam podelil zakramet svete birme.

V soboto ne bo večerne maše.

Ob današnjem prazniku bi se rad zahvalil vsem, ki ste mi voščili za praznike in izkazali pozornost, Boglonaj.

Zahvala ob današnjem prazniku vsem, ki ste kakor koli sodelovali v pripravi na praznike: krasilkam, čistilkam, ključarjem, nosilcem neba in svetilk, redarjem, bralcem, pevkam ženskega pevskega zbora pod vodstvom gospe Olge Vrhunc, Mešanemu pevskemu zboru pod vodstvom gospoda Aleša Magajne in organistki Neži Konc. Zahvala našim zvestim in pridnim ministrantom, ki so se zares potrudili v teh dneh in pomagali polepšati obrede velikonočnega tridnevja. Hvala gospodu diakonu, sestram, vsem ki ste prihajali v zelo lepem številu k obredom in drugim pobožnostim. Bog povrni.

V tem tednu ne bo verouka in ne uradnih ur.

 

 

V SPOMIN NA PRVEGA ŽUPNIKA +g. Milana Grdena

 V-spomin-pokojnemu-župniku-Milanu-Grdenu.pdfSVETE MAŠE

 

MED TEDNOM: vsak dan ob 18h,
razen ob torkih je maša ob 7h zjutraj v kapeli pri sestrah
OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00.

OB PRAZNIKIH MED TEDNOM: 9.00 IN 18.00

 

URADNE URE


ŽUPNIJSKI URAD:

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h - 9h in 16.30-17.30


Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!


ŽUPNIJSKA KARITAS:

po dogovoru, pokličite po telefonu

tel.  Karitas: 030 607 929

 

 

Rast - februar 2020

pdfRAST- februar 2020

Duhovna misel v juniju

Vzemite moj jarem nase in učite se od mene, ker moj jarem je prijeten in moje breme je lahko.

Molitveni namen v juniju

za naše družine

Spoštovani obiskovalec. Naša spletna stran uporablja piškotke. Več informacij o piškotkih

Sprejemam piškotke.

Več informacij o piškotkih