Velika noč, 21.4.2019

Ves teden bomo obhajali velikonočno osmino, ki je en sam praznik.

Jutri na velikonočni ponedeljek bodo maše po nedeljskem redu: ob 8h in 10h.

Ker smo v času birmanske devetdnevnice bo maša v torek tudi zvečer ob 19. uri. Lepo vabljeni ta teden k svetim mašah, da boste tudi s svojo prisotnostjo in molitvijo podprli naše mlade fante in dekleta, ki se pripravljajo na prejem zakramenta svete birme.

V četrtek ob 18. uri nas bo obiskal upokojeni ljubljanski nadškof dr. Anton Stre, ki bo imel v cerkvi srečanje za birmance, starše in botre, pa tudi vse ostale. Lepo vabljeni tudi ostali.

V soboto bo v naši župniji praznik podelitve zakramenta svete birme ob 10. uri. Lepo vabljeni k slovesni sveti maši, ki jo bo daroval upokojeni ljubljanski nadškof dr. Anton Stres. Med mašo bo 26 birmancem in birmankam podelil zakramet svete birme.

V soboto ne bo večerne maše.

Ob današnjem prazniku bi se rad zahvalil vsem, ki ste mi voščili za praznike in izkazali pozornost, Boglonaj.

Zahvala ob današnjem prazniku vsem, ki ste kakor koli sodelovali v pripravi na praznike: krasilkam, čistilkam, ključarjem, nosilcem neba in svetilk, redarjem, bralcem, pevkam ženskega pevskega zbora pod vodstvom gospe Olge Vrhunc, Mešanemu pevskemu zboru pod vodstvom gospoda Aleša Magajne in organistki Neži Konc. Zahvala našim zvestim in pridnim ministrantom, ki so se zares potrudili v teh dneh in pomagali polepšati obrede velikonočnega tridnevja. Hvala gospodu diakonu, sestram, vsem ki ste prihajali v zelo lepem številu k obredom in drugim pobožnostim. Bog povrni.

V tem tednu ne bo verouka in ne uradnih ur.

ORATORIJ 2019

od 25.6. do 29.6.

Povezava do prijavnice:

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00

ČETRTEK: 8.00 DO 9.00 IN 17.30 DO 18.30

Rast za mesec maj 2019

Duhovna misel v postu 2019

V resnici je nosil naše bolezni,

naložil si je naše bolečine,

mi pa smo ga imeli za zadetega,

udarjenega od Boga in ponižanega.

On pa je bil ranjen zaradi naših prestopkov,

strt zaradi naših krivd.

Iz 53,4-5