Bela nedelja, 28.4.2019

V ponedeljek goduje Katarina Sienska, sozavetnica Evrope, v torek Pij V., papež, v sredo Jožef delavec, v četrtek Atanazij, škof, v petek Filip in Jakob ml., apostola, v soboto Florjan, mučenec, prihodnja nedelja bo 3. velikonočna nedelja.

V kiosku vzemite novo Rast za mesec maj.

V sredo bomo začeli Marijini mesec maj in ves mesec bo šmarnična pobožnost. Maša bo v sredo samo ob 9. uri.

Petek bo prvi v mesecu, dopoldne bom obiskal bolne in starejše, zvečer lepo povabljeni k molitvi za nove duhovniške poklice in k pobožnosti prvega petka.

V soboto bo župnijsko romanje na dolenjsko in v Belo krajino. Odhod avtobusa bo ob 6. uri izpred župnišča, prihod v večernih urah.

Prihodnjo nedeljo bo ob 10h zahvalna maša z birmanci za podelitev zakramenta svete birme.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za mesec julij 2019