4. velikonočna nedelja, 12.5.2019

V ponedeljek god Fatimske Matere Božje, v torek Bonifacij, mučenec, v sredo Zofija, mučenka, v četrtek Janez Nepomuk, mučenec, v petek Jošt, puščavnik v soboto Janez, papež in mučenec, prihodnja nedelja bo 5. velikonočna nedelja.

Danes popoldne ob 14. uri bo šmarnična pobožnost v župnijski cerkvi na Rupi pa ob 19. uri. Vabljeni k šmarnicam med tednom vsak večer ob 19. uri.

V torek ob 20h bo maša, ki jo pripravi Katoliška karizmatična prenova.

V sredo po večerni maši bo srečanje svetopisemske skupine.

V sredo ob 20h bo maša s šmarnicami tudi na Rupi.

Prihodnjo nedeljo ob 10h bo maševal ljubljanski pomožni škof dr. Anton Jamnik, ki bo po maši blagoslovil obnovitvena dela na župnišču in nove garaže, zato prosim da za deseto mašo ne parkirate pred župniščem, ker se bomo po maši zbrali zunaj na dvorišču. Ker je prihodnja nedelja tretja v mesecu bo pri vseh mašah darovanje za obnovo župnišča in garaže.

Sprejemamo prijave na letošnji oratorij, ki bo potekal od torka 25. junija do sobote 29. junija. Prijavite se preko elektronske prijavnice, ki jo najdete na spletni strani župnije in na FB strani župnije Kranj Zlato polje.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30