6. VELIKONOČNA NEDELJA, 26.5.2019

V ponedeljek Alojzij Grozde, mučenec, v torek Margareta, mučenka, v sredo Maksim Emonski, škof, v četrtek Gospodov vnebohod, v petek Obiskanje Device Marije, v soboto Justin, mučenec, prihodnja nedelja bo 7. velikonočna nedelja.

Vzemite novo junijsko Rast.

Danes popoldne lepo vabljeni k šmarnični pobožnosti ob 14h v župnijski cerkvi in ob 19h v cerkvi na Rupi.

V ponedeljek, torek in sredo bomo obhajali prošnje dneve. Vse tri dni bo maša tudi na Rupi ob 20. uri.

V četrtek bomo obhajali slovesni praznik Gospodovega vnebohoda. Maši bosta ob 9h in 19h.

V petek bomo sklenili šmarnice s sveto mašo ob 19. uri.

V soboto bo sveta maša za žrtve komunističnega nasilja v Kočevskem rogu ob 11. uri.

Prihodnjo nedeljo bo pri maši ob 10. uri sklep veroučnega leta. Otroci prinesete nazaj podpisana spričevala, ki jih boste ta teden dobili pri verouku.

Prihodnje tri nedelje bodo animatorji pobirali prispevek za oratorij v učilnici. Kdor se želi še prijaviti bo do nedelje še čas, potem se prijave zaprejo.

Prihodnjo nedeljo se bodo po mašah predstavili iz skupnosti Pota, ki potujejo v misijone na Madagaskar in bodo zunaj zbirali prostovoljne prispevke.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za avgust 2019