7. velikonočna nedelja, 2.6.2019

V ponedeljek Karel Lwanga in drugi ugandski mučenci, v torek Peter Veronski, mučenec, v sredo Bonifacij, mučenec, v četrtek Norbert, škof, v petek Prvi mučenci tržaške cerkve, v soboto Medard, škof, prihodnjo nedeljo bomo obhajali Binkošti.

Ves teden bomo obhajali binkoštno devetdnevnico v čast Svetemu Duhu, ki jo bomo sklenili s slovesnim Binkoštnim praznik prihodnjo nedeljo in sklenili velikonočni čas.

Petek bo prvi v mesecu, dopoldne bom obiskal bolne in starejše, zvečer ste lepo povabljeni v molitveni uri za duhovne poklice in k pobožnosti prvega petka.

Sobota bo sobota po prvem petku, po maši bo pobožnost v čast Marijinemu brezmadežnemu Srcu in češčenje Najsvetejšega.

Prijave na letošnji oratorij se počasi zapirajo, kdor se še želi prijaviti naj to stori čimprej. Elektronsko prijavnico najdete na župnijski spletni strani. Animatorji bodo sedaj po maši pobirali prispevke za oratorij v učilnici. Prav tako še naslednji dve nedelji.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojnega Milana Buliča v soboto zvečer.

ORATORIJ 2020

Potekal bo od 17.8. do 21.8.2020
Prijavite se do 15. julija 2020, s prijavnico ki jo najdete na naslednji povezavi: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe2I1oeRUZRdr7fW6u-k1fACtbtPbg3DfkgD6S0qsuDaEVHrQ/viewform

OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

med tednom po večerni maši. kadar mašuje drug duhovnik, uradne ure odpadejo.

Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!

RAST - Julij 2020

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom