BINKOŠTI, 9.6.2019

Godovi v tednu pred nami

V ponedeljek Marija Mati Cerkve, v torek Barnaba, apostol, v sredo Adelajda, devica, v četrtek, Anton Padovanski, redovnik v petek Rihard, opat, v soboto Vid, mučenec, prihodnjo nedeljo bomo obhajali praznik Svete Trojice.

V ponedeljek bomo praznovali binkoštni ponedeljek in praznik Marije, Matere Cerkve. Pri sestrah bo to dan celodnevnega češčenja. Slovesna sveta maša pri sestrah v kapeli bo zjutraj ob 7. uri, ki jo bo daroval gospod Franc Godec župnik iz Primskovega, po maši bo izpostavljeno Najsvetejše v češčenje vse do sklepa, ki bo ob 18. uri. Praznična večerna maša bo v župnijski cerkvi ob 19. uri. Lepo vabljeni čez dan v sestrsko kapelo k češčenju Najsvetejšega.

V torek bo maša tudi zvečer ob 19. uri, ki jo pripravi Katoliška karizmatična prenova.

V petek bo maša tudi na Rupi ob 20. uri.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu, pri mašah bo darovanje za poplačilo obnove župnišča.

Po maši lahko poravnate dar za letošnji oratorij v učilnici tisti, ki ste se prijavili.

V zakristiji lahko prevzamete slike od prvega svetega obhajila.

Umrl je Ciril Brence iz Partizanske 47. Dan in ura pogreba bo oznanjeno naknadno. Gospod, daj mu večni pokoj...

MED TEDNOM: vsak dan ob 18.00 razen torek ob 7.00
OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

ponedeljek: 8.00 - 9.00

Sreda: 16.30 - 17.30

Ob državnih in cerkvenih praznikih ni uradnih ur

Rast za mesec januar 2022

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom