15. nedelja med letom, 14.7.2019

V ponedeljek Bonaventura, škof in cerkeni učitelj, v torek Karmelska Mati Božja, v sredo Aleš, spokornik, v četrtek Elij iz Koštabone, mučenec, v petek Arsenij, puščavnik, v soboto Marjeta, mučenka, prihodnja nedelja bo 16. nedelja med letom – Krištofova nedelja.

V petek bo maša tudi na Rupi ob 20. uri.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu pri vseh mašah bo darovanje za obnovo župnišča.

Prihodnjo nedeljo bo žegnanje na Rupi ob prazniku Marije Magdalene, zavetnice rupovške cerkve. Slovesna maša na Rupi bo ob 9. uri.

Prihodnjo nedeljo bo tudi Krištofova nedelja. Pri mašah bo blagoslov avtomobilov in šoferjev. Potekala bo tudi akcija MIVA za misijone, svoj dar boste lahko oddali v nabiralnik pod korom.

Župnija Primskovo, Kranj in naša župnija vabijo na romanje na Poljsko, ki bo od 19.8 do 22.8. Cena romanja bo 297€. Za informacije – program romanja in prijave se oglasite v župnijski pisarni.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 16.30 - 17.30