19. nedelja med letom, 11.8.2019

V ponedeljek Ivana Šantalska, vdova, v torek Poncijan in Hipolit, mučenca, v sredo Maksimilijan Kolbe, mučenec, v četrtek Marijino vnebovzetje, v petek Rok, spokornik, v soboto Evzebij, papež, prihodnja nedelja bo 20. nedelja med letom.

V sredo bo večerna maša eno uro prej, torej že ob 18h. Ob 19.30 pa smo povabljeni na Primskovo na predvečer Marijinega praznika k slovesni sveti maši in procesiji z lučkami in starodavnim kipom primskovške Matere Božje. Lepo vabljeni.

V četrtek bomo obhajali slovesni in zapovedani praznik Marijinega vnebovzetja. Sveti maši bosta po nedeljskem redu: ob 8h in 10h. Pri obeh mašah bomo obnovili posvetitev slovenskega naroda Mariji, pri maši ob 10h bomo zapeli litanije Matere Božje in prejeli blagoslov z Najsvetejšim.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu pri vseh mašah bo darovanje za obnovo župnišča.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 16.30 - 17.30