22. nedelja med letom, 1.9.2019

V ponedeljek Marjeta, devica in mučenka, v torek Gregor Veliki, papež in cerkveni učitelj, v sredo Rozalija, spokornica, v četrtek Mati Terezija, redovnica, v petek Zaharija, prerok, v soboto Regina, devica in mučenka, prihodnja nedelja bo 23. nedelja med letom in praznik Marijinega rojstva.

Vzemite novo septembrsko Rast.

V ponedeljek ob 20h bo prvo – uvodno srečanje za katehumenat v Kranju na Tavčarjevi 43 – v župnišču. Če poznate koga od odrasli, ki se zanima za prejem zakramentov sv. krsta, obhajila in birme ga prijazno povabite.

Petek in sobota sta prva v mesecu. V petek bom obiskal bolne in starejše zvečer lepo povabljeni k pobožnosti prvega petka, v soboto bomo imeli pobožnost na čast Marijinemu brezmadežnemu Srcu in češčenje Najsvetejšega po večerni maši.

V petek bo maša na Rupi ob 18. uri

V petek ob 20h bo srečanje za mladino.

V petek in soboto bo potekal vpis k verouku za vse razrede, več si preberite v Rasti ali na spletni strani župnije.

Umrla je Marija Ankon iz Ulica 1. avgusta 5. Pogreb bo v torek ob 16. uri na mestnem pokopališču v Kranju.

Umrl je Miroslav Galičič iz Valjavčeve ulice 4. Pogreb bo v torek ob 13. uri na mestnem pokopališču v Kranju.

Gospod, daj jim večni pokoj.

MED TEDNOM: vsak dan ob 18.00 razen torek ob 7.00
OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

ponedeljek: 8.00 - 9.00

Sreda: 16.30 - 17.30

Ob državnih in cerkvenih praznikih ni uradnih ur

Rast za mesec januar 2022

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom