23. nedelja med letom, 8.9.2019

V ponedeljek goduje Peter Klaver, misijonar, v torek Nikolaj Tolentinski, spokornik, v sredo Prot in Hijacint, mučenca, v četrtek Marijino ime, v petek Janez Zlatousti, v soboto praznik Povišanja svetega Križa, prihodnja nedelja bo 24. nedelja med letom.

V ponedeljek začnemo z rednim veroukom po urniku za vse razrede.

V torek ob 19. uri bo sveta maša, ki jo pripravi Katoliška karizmatična prenova.

V sredo ob 19h bo v dvorani molitveno srečanje s slavljenjem.

V četrtek ob 20. uri bo seja članov Župnijskega pastoralnega sveta.

V petek bo maša na Rupi ob 18. uri.

V petek ob 20. uri bo srečanje za mladino

V soboto bo na Brezjah molitveni dan za nove duhovne poklice. Lepo vabljeni ta dan na Brezje. Več imate napisano v Rasti.

Prihodnjo nedeljo bo ob 10. uri šolska maša z blagoslovom veroučencev in šolskih torb.

Mladi ste lepo vabljeni v Stično, ki bo v soboto 21. septembra. Do prihodnje nedelje se prijavite v župnišču.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu, pri vseh maša bo darovanje za obnovo župnišča.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojno Marijo Ankon v sredo zvečer in 7. dan za pokojnega Carlota Vivona v soboto zvečer.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30