26. nedelja med letom, 29.9.2019

V ponedeljek Hieronim, duhovnik in cerkveni učitelj, v torek Terezija Deteta Jezusa, devica in cerkvena učiteljica, v sredo Angeli varuhi, v četrtek Frančišek Borgia, redovnik, v petek Frančišek Asiški, redovni ustanovitelj, v soboto Marija Favstina Kowalska, redovnica, prihodnjo nedeljo bomo obhajali za našo župnijo žegnanjsko nedeljo.

V kiosku vzemite novo – oktobrsko Rast.

V torek začnemo z mesecem oktobrom, ki je še posebej posvečen molitvi rožnega venca. V oktobru bo maša tudi ob torkih zvečer, pred mašo pa vsak večer lepo vabljeni ob 18.20 k molitvi rožnega venca pred izpostavljenim Najsvetejšim.

V sredo ob 20h bo prvo srečanje šole za zakon.

V petek bo maša tudi pri sestrah ob 7h zjutraj. Obhajali bomo praznik sv. Frančiška Asiškega, lepo vabljeni na slovesnost v sestrsko kapelo.

Petek bo prvi v mesecu, dopoldne bo obisk bolnih in starejših. Tudi sobota bo prva v mesecu, prvosobotna pobožnost bo združena z rožnim vencem pred sveto mašo.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali slovesnost farnega žegnanja – obletnico posvetitve naše cerkve. Pri vseh mašah bo darovanje za potrebe župnijske cerkve. Glavna slovesnost bo ob 10. uri, po njej pa srečanje in pogostitev na župnijskem dvorišču. Gospodinje prosim za pecivo, ki ga prinesite do sobote zvečer v kuhinjo pod cerkvijo. Prihodnjo nedeljo ne parkirajte pred cerkvijo.

ORATORIJ 2020

Potekal bo od 17.8. do 21.8.2020
Prijavite se do 15. julija 2020, s prijavnico ki jo najdete na naslednji povezavi: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe2I1oeRUZRdr7fW6u-k1fACtbtPbg3DfkgD6S0qsuDaEVHrQ/viewform

OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

med tednom po večerni maši. kadar mašuje drug duhovnik, uradne ure odpadejo.

Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!

RAST - Julij 2020

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom