30. nedelja med letom, 27.10.2019

V ponedeljek godujeta Simon in Juda Tadej, apostola, v torek Mihael Rua, redovnik, v sredo Marcel, mučenec, v četrtek Volbenk, škof, v petek Vsi sveti, v soboto Spomin vernih rajnih, prihodnja nedelja bo zahvalna nedelja.

V kiosku vzemite novo novembrsko Rast.

Danes popoldne ob 14h lepo vabljeni k rožnovenski pobožnosti.

Tedenske maše bodo od ponedeljka naprej ob 18. uri.

V četrtek dopoldne bom obiskal bolne in starejše.

V petek bomo obhajali slovesni in zapovedani praznik vseh svetih. Maše bodo po nedeljskem redu: ob 8h in 10h. Popoldne ob 14.30 bodo na kranjskem pokopališču molitve za rajne. Režne vence za rajne bomo molili v cerkvi na Rupi ob 17. uri in v župnijski cerkvi ob 18. uri. Mladi bodo za rajne molili na kranjskem pokopališču pri križu ob 20. uri.

V soboto bomo obhajali spomin vseh vernih rajnih. Maše bodo ob 9h in ob 18h ter na Rupi ob 16.30, kjer bo po maši na rupovškem pokopališču blagoslov grobov in molitve za pokojne. Pred vsako mašo bo molitev rožnega venca za rajne.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali zahvalno nedeljo, pri maši ob 10h bo srečanje za zakonske jubilante. Jubilantje, ki ste se prijavili počakate pred cerkvijo. Lahko se še prijavite za srečanje jubilantov.

Prihodnjo nedeljo bo pri vseh mašah običajno vsakoletno darovanje za domačega župnika.

OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00 in 11.30

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h - 9h in 17.30-18.30

Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!

Rast - junij 2020

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom