Ul. XXXI. divizije 1, 4000 Kranj

Tel. 04/202-55-00

zupnija.kranj-zlato.polje@rkc.si

30. nedelja med letom, 27.10.2019

Godovi v tednu pred nami:

V ponedeljek godujeta Simon in Juda Tadej, apostola, v torek Mihael Rua, redovnik, v sredo Marcel, mučenec, v četrtek Volbenk, škof, v petek Vsi sveti, v soboto Spomin vernih rajnih, prihodnja nedelja bo zahvalna nedelja.

V kiosku vzemite novo novembrsko Rast.

Danes popoldne ob 14h lepo vabljeni k rožnovenski pobožnosti.

Tedenske maše bodo od ponedeljka naprej ob 18. uri.

V četrtek dopoldne bom obiskal bolne in starejše.

V petek bomo obhajali slovesni in zapovedani praznik vseh svetih. Maše bodo po nedeljskem redu: ob 8h in 10h. Popoldne ob 14.30 bodo na kranjskem pokopališču molitve za rajne. Režne vence za rajne bomo molili v cerkvi na Rupi ob 17. uri in v župnijski cerkvi ob 18. uri. Mladi bodo za rajne molili na kranjskem pokopališču pri križu ob 20. uri.

V soboto bomo obhajali spomin vseh vernih rajnih. Maše bodo ob 9h in ob 18h ter na Rupi ob 16.30, kjer bo po maši na rupovškem pokopališču blagoslov grobov in molitve za pokojne. Pred vsako mašo bo molitev rožnega venca za rajne.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali zahvalno nedeljo, pri maši ob 10h bo srečanje za zakonske jubilante. Jubilantje, ki ste se prijavili počakate pred cerkvijo. Lahko se še prijavite za srečanje jubilantov.

Prihodnjo nedeljo bo pri vseh mašah običajno vsakoletno darovanje za domačega župnika.

 

 

V SPOMIN NA PRVEGA ŽUPNIKA +g. Milana Grdena

 V-spomin-pokojnemu-župniku-Milanu-Grdenu.pdfSVETE MAŠE

MED TEDNOM: vsak dan ob 18h,
razen ob torkih je maša ob 7h zjutraj v kapeli pri sestrah
OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00.

OB PRAZNIKIH MED TEDNOM: 9.00 IN 18.00

 

URADNE URE


ŽUPNIJSKI URAD:

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 16.30 - 17.30

ŽUPNIJSKA KARITAS:

po dogovoru, pokličite po telefonu

tel.  Karitas: 030 607 929

 

 

RAST - NOVEMBER 2019

pdfRAST-19-11.pdf

Duhovna misel v juniju

Vzemite moj jarem nase in učite se od mene, ker moj jarem je prijeten in moje breme je lahko.

Molitveni namen v juniju

za naše družine

Spoštovani obiskovalec. Naša spletna stran uporablja piškotke. Več informacij o piškotkih

Sprejemam piškotke.

Več informacij o piškotkih